Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Ponad 550 nowych dostawców oraz 75 tysięcy pozycji magazynowych u Digi-Key Electronics

Article Image
W 2022 roku firma Digi-Key Electronics rozszerzyła swoje portfolio o 550 nowych dostawców. Dodała ona ponad 75 tysięcy nowych pozycji magazynowych (SKU) w ramach działalności, która uwzględnia autorską platformę handlową, czy program realizacji zamówień.

Korzystając z innowacyjnych magazynów, a także centrum logistycznego, program realizacji zamówień Digi-Key Electronics łączy możliwości magazynu 3PL ze światową bazą klientów i dobrą witryną internetową do: realizacji zamówień oraz transakcji na żądanie. Firma Digi-Key Electronics jest autoryzowanym dystrybutorem elementów elektronicznych, które pochodzą od niemal aż 2300 wiodących na rynku dostawców. Gwarantuje to inżynierom, projektantom, specjalistom ds. zaopatrzenia i wytwórcom, że zamawiane przez nich produkty są całkowicie  autentyczne i dostarczane do Digi-Key Electronics natychmiast od producentów. Jak wyznaje wiceprezes ds. zarządzania dostawcami w firmie Digi-Key Electronics, David Stein:

"W roku, w którym to branża elektroniczna zmierzała w kierunku normalizacji, firma Digi-Key Electronics podtrzymała swe zobowiązanie, by być dystrybutorem z największym na świecie portfelem dostawców (...).  Rok 2022 był kolejnym rokiem poszerzania naszej oferty - dajemy najnowsze technologie i umacniamy pozycję lidera w wyborze podzespołów elektronicznych (...).”

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan David Stein - wiceprezes ds. zarządzania dostawcami w firmie Digi-Key Electronics
Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: David Stein, Digi-Key Electronics, dostawcy elektroniki, dystrybutorzy elektroniki, platformy handlowe, pozycje magazynowe
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"