Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zaproszenie do udziału w Dniach Przemysłu Kosmicznego w Rzeszowie

Article Image
Będzie to dwudniowe wydarzenie (22-23.02.2023 r.) stanowiące okazję do prezentacji kosmicznego potencjału polskich firm i ośrodków badawczych. W jego trakcie nastąpi, w istocie, oficjalna inauguracja projektu ESA BIC Poland. Dni Przemysłu Kosmicznego będą okazją do integracji środowisk naukowych oraz biznesowych. Będą też unikalną i niepowtarzalną sposobnością do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Przemysł kosmiczny w Polsce rozwija się coraz prężniej. Mimo to multum firm, które mogłyby zaangażować się w branżę kosmiczną w oparciu o posiadane doświadczenie nie wie od czego zacząć. Wydarzenie ma na celu zachęcić spółki szczególnie te blisko związane z przemysłem lotniczym do zaangażowania się w działalność kosmiczną. Podmiotom, które chcą rozpocząć, prawie natychmiast, współpracę z firmami z branży kosmicznej i szukają wsparcia proponuje się innowacyjny inkubator ESA BIC Poland. Liczba uczestników Dni Przemysłu Kosmicznego, niezależnie od okoliczności, jest ograniczona. Na zgłoszenia osób chcących podjąć udziały w wydarzeniu organizatorzy czekają do 16 lutego 2023 roku. Za wydarzenie nie trzeba płacić.

Rejestracja na Dni Przemysłu Kosmicznego odbywa się tutaj.

Wideo
Firma: Polska Agencja Kosmiczna (POLSA)
Tematyka materiału: Dni Przemysłu Kosmicznego, ESA BIC Poland, POLSA, Polska Agencja Kosmiczna, przemysł kosmiczny, Rzeszów
AUTOR
Źródło
polsa.gov.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"