Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Tworzenie świata pełnego emocji dla nowego pokolenia: firma Sony na targach ISE 2023

Article Image
Firma Sony wzięła udział w targach ISE 2023, aby pokazać, w jaki sposób pomaga ona stworzyć świat połączonych doświadczeń i przygotować klientów na przyszłość pracy. W tym celu firma przedstawiła nową ofertę produktów i rozwiązań audiowizualnych.

Do zademonstrowanych w czasie targów ISE 2023 produktów Sony należą m.in.: wyświetlacz Crystal LED o przekątnej 220" oraz 2 kamery PTZ: SRG-A12 i SRG-A40. Można było zobaczyć, jak firma angażuje się w zrównoważony rozwój, odwiedzając jej stoisko zrobione z materiałów przyjaznych dla środowiska. Stoisko to miało numer: 3E400. Przewidziano w nim unikalną, na swój sposób, sekcję, w której pokazano najważniejsze rozwiązania. Była to szczególna okazja, by poznać korzyści płynące ze współpracy z Sony, która wnosi wartość dodaną oraz zwiększa swobodę w generowaniu treści. Przykładem tego były najnowsze produkty Sony Professional dla sektora sprzedaży detalicznej, współpracujące z systemami CMS i pozwalające przenieść ofertę cyfrową sprzedawców detalicznych na zupełnie nowy poziom.

Logo firmy Sony

Jak wyjaśnia szef Sony Professional Displays and Solutions Europe, Damien Weissenburger:

"Powrót na targi ISE jest zawsze dogodną okazją do zaprezentowania najlepszych rozwiązań (...). Rozpoczynając od kamer SRG i kończąc na wyświetlaczu Crystal LED, firma Sony tworzy świat pełen emocji - dzięki technologii, która inspiruje oraz łączy. Nie moglibyśmy zapewniać niezwykłych wrażeń bez inspiracji z otaczającego świata, dlatego tworzymy nowe produkty z dbałością o środowisko i mamy nadzieję, że pokazały one naszą inspirującą i kreatywną wizję na targach ISE 2023."

Więcej informacji pod adresem: pro.sony

Pan Damien Weissenburger - szef Sony Professional Displays and Solutions Europe
Wideo
Firma: Sony
Tematyka materiału: Crystal LED, ISE 2023, Sony, SRG-A12, SRG-A40
AUTOR
Źródło
pro.sony
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"