Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Alstom z największym na świecie portfolio komponentów dla sektora kolejowego

Article Image
Są to istotne z punktu widzenia jakości, efektywności i rozwoju innowacji technologie, które definiują pojazdy mające decydujący wpływ na ich końcowe osiągi, i tym samym odróżniające je od konkurencji.

Projektowane i wytwarzane przez Alstom technologie są stosowane przez przedsiębiorstwa w ponad 40 krajach świata. Firma dostarcza nie tylko gotowe pojazdy i systemy, ale również, w istocie, komponenty dla producentów pojazdów oraz dostawców usług, infrastruktury, czy rozwiązań informatycznych. Mając obszerne portfolio technologii i rozwiązań dla kolei firma Alstom konsekwentnie inwestuje w innowacje - będąc liderem w rozwiązaniach bateryjnych, wodorowych i hybrydowych. Obecność na wszystkich kontynentach daje Alstom zasadniczą przewagę, w tym możliwość szybkiego dopasowania się do potrzeb lokalnych klientów.

Logo firmy Alstom

Jak wyjaśnia dyrektor zarządzający firmy Alstom w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich, Sławomir Cyza:

"Firma Alstom (...) tworzy m.in. wózki, silniki, rozwiązania napędowe, trakcyjne i hamulcowe, a także systemy kierowania czy sterowania ruchem kolejowym. Są to krytyczne komponenty, w przypadku których nie możemy sobie pozwolić na zależność od producentów (...) Szukając na nasze potrzeby rozwiązań, korzystamy z wiedzy mniejszych firm, które znają się na kolei (...)."

Więcej informacji pod adresem: alstom.com

Pan Sławomir Cyza - dyrektor zarządzający firmy Alstom w Polsce, Ukrainie i krajach bałtyckich
Wideo
Firma: Alstom
Tematyka materiału: Alstom, IT, kolej, komponenty kolejowe, pociągi, silniki trakcyjne
AUTOR
Źródło
alstom.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"