Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma SiDLY kreuje rozwój teleopieki na świecie

Article Image
Wraz ze starzeniem się społeczeństwa, wzrasta zapotrzebowanie na usługi teleopieki. Coraz więcej europejskich samorządów szuka aplikacji, które pozwolą, w pełni zdalnie monitorować zdrowie seniorów. Z teleopasek firmy SiDLY korzystają m.in. mieszkańcy Włoch.

W ciągu najbliższych 30 lat udział seniorów w populacji wyniesie prawie 22%. Teleopaska od firmy SiDLY to pierwsze w Europie urządzenie medyczne, w postaci opaski na rękę, które jest sukcesywnie wdrażane m.in. w szpitalach. Z produktu tego korzystają np. seniorzy z włoskiej miejscowości Miglierina. Zamieszkuje ją niecałe 800 osób, z czego ponad połowa to seniorzy po roku życia. Polski produkt pojawił się w programie telewizji France 24. Klientami SiDLY są samorządy Europy, w tym samorządy Polski. Z teleopasek firmy korzystają mieszkańcy m.in.: Niemiec, Austrii, Belgii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Portugalii.

Logo firmy SiDLY

Jak wyjaśnia założycielka firmy SiDLY, Edyta Kocyk:

"Współpraca z zagranicznymi partnerami to dowód na skuteczność teleopaski i motywacja do dalszej pracy. Chcemy być znaczącym graczem na rynku nowych technologii, z obszaru teleopieki w całej Europie. Stawiamy na ciągły rozwój, by jak najlepiej odpowiadać na wiele potrzeb seniorów."

Więcej informacji pod adresem: sidly.eu

Pani Edyta Kocyk - założycielka firmy SiDLY
Wideo
Firma: SiDLY
Tematyka materiału: Edyta Kocyk, nowoczesne rozwiązania, SiDLY, teleopaski, teleopieka, Włochy
AUTOR
Źródło
sidly.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"