Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma SiDLY kreuje rozwój teleopieki na świecie

Wraz ze starzeniem się społeczeństwa, wzrasta zapotrzebowanie na usługi teleopieki. Coraz więcej europejskich samorządów szuka aplikacji, które pozwolą, w pełni zdalnie monitorować zdrowie seniorów. Z teleopasek firmy SiDLY korzystają m.in. mieszkańcy Włoch.
Article Image

W ciągu najbliższych 30 lat udział seniorów w populacji wyniesie prawie 22%. Teleopaska od firmy SiDLY to pierwsze w Europie urządzenie medyczne, w postaci opaski na rękę, które jest sukcesywnie wdrażane m.in. w szpitalach. Z produktu tego korzystają np. seniorzy z włoskiej miejscowości Miglierina. Zamieszkuje ją niecałe 800 osób, z czego ponad połowa to seniorzy po roku życia. Polski produkt pojawił się w programie telewizji France 24. Klientami SiDLY są samorządy Europy, w tym samorządy Polski. Z teleopasek firmy korzystają mieszkańcy m.in.: Niemiec, Austrii, Belgii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Portugalii.

Logo firmy SiDLY

Jak wyjaśnia założycielka firmy SiDLY, Edyta Kocyk:

"Współpraca z zagranicznymi partnerami to dowód na skuteczność teleopaski i motywacja do dalszej pracy. Chcemy być znaczącym graczem na rynku nowych technologii, z obszaru teleopieki w całej Europie. Stawiamy na ciągły rozwój, by jak najlepiej odpowiadać na wiele potrzeb seniorów."

Więcej informacji pod adresem: sidly.eu

Pani Edyta Kocyk - założycielka firmy SiDLY
Wideo
Firma: SiDLY
Tematyka materiału: Edyta Kocyk, nowoczesne rozwiązania, SiDLY, teleopaski, teleopieka, Włochy
AUTOR
Źródło
sidly.eu
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
cykl Audio Out
1/10 Skuteczność głośnika 80 dB/W/m można ocenić jako:
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"