Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

14. edycja świątecznej promocji DigiWish Giveaway, jak również bożonarodzeniowy przewodnik po prezentach Digi-Key Electronics

Article Image
Firma Digi-Key Electronics informuje o trwającej do 24 grudnia 2022 roku świątecznej promocji DigiWish Giveaway, którą zaopatruje bożonarodzeniowy przewodnik firmy po prezentach. Należy wybrać jeden produkt o wartości 100 dolarów i popełnić: wpis bądź komentarz z życzeniami w serwisach (jeden do wyboru): Facebook, Instagram, Twitter. Warunkiem koniecznym jest uwzględnienie w życzeniach hasztaga #DigiWish.

Na uczestników promocji DigiWish Giveaway czeka pewna niespodzianka: losowanie głównej nagrody wartości: 500 dolarów przeznaczonej do wydania w sklepie Digi-Key Electronics. Dla osób, które szukają znamiennych rzeczy pod choinkę, firma przygotowała bożonarodzeniowy przewodnik po prezentach. W przewodniku tym każdy znajdzie coś dla siebie: zarówno dzieci, które interesują się techniką, jak i zaawansowany majsterkowicz, czy inżynier z wielkiej firmy. Udział w promocji DigiWish Giveaway nie wymaga dokonania zakupów. Posty jej uczestników w mediach społecznościowych muszą być publiczne, aby umożliwić zebranie danych.

Logo firmy Digi-Key Electronics

Jak mówi dyrektor ds. marketingu w firmie Digi-Key Electronics, Brooks Vigen:

"Mam przyjemność ogłosić 14. edycję świątecznej promocji DigiWish Giveaway. Promocja ta stanowi wyjątkowy sposób wspierania inżynierów, projektantów i twórców na całym świecie (...). Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, w jaki sposób uczestnicy promocji skorzystają z przysługującej im nagrody.”

Więcej informacji pod adresem: digikey.pl

Pan Brooks Vigen - dyrektor ds. marketingu w firmie Digi-Key Electronics
Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: Brooks Vigen, Digi-Key Electronics, DigiWish, DigiWish Giveaway, promocje, Święta Bożego Narodzenia
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"