Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Farnell sponsorem zespołu HyperShock uczestniczącego w rywalizacjach robotów

Article Image
Poprzez własną markę MULTICOMP PRO, firma Farnell aktywnie wspiera zespół HyperShock występujący w 7. sezonie amerykańskiego serialu telewizyjnego pt.: "BattleBots". Serial ten traktuje o walce robotów.

Zespół HyperShock, którego kapitanem jest Will Bales miał pełen wrażeń 6. sezon, podczas którego zdobył nagrodę dla najbardziej niszczycielskiego robota. Jest to jeden z najbardziej cenionych zespołów, który otrzymał m.in. 3 nagrody Giant Bolt. Zespół może się poszczycić najszybszym nokautem przeciwnika, który nastąpił w ciągu 24 sekund. Jak mówi menadżer ds. produktów w firmie Farnell, John Casiello:

"Nie ma lepszego sposobu na uczczenie 3. rocznicy pojawienia się marki MULTICOMP PRO na rynku niż sponsorowanie ekscytujących walk BattleBots. By odnieść w nich zwycięstwo, drużyny muszą: mieć dobrze zaprojektowane roboty, być skłonne do podejmowania ryzyka, jak również dobrze się bawić (...). Jesteśmy bardzo dumni, że wspieramy zespół HyperShock podczas wspomnianych walk."

Z kolei Will Bales przekazuje:

"Specjalne podziękowania dla MULTICOMP PRO za sponsorowanie nas i dostarczanie nam świetnego sprzętu (...). Nie możemy się doczekać, aby zademonstrować wszystko, co razem opracowaliśmy."

Więcej informacji pod adresem: farnell.com

Pan John Casiello - menadżer ds. produktów w firmie Farnell
Pan Will Bales - kapitan zespołu HyperShock
Wideo
Firma: Farnell
Tematyka materiału: BattleBots, Farnell, HyperShock, John Casiello, Will Bales, zawody robotyczne
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"