Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zastosowanie urządzenia testowego MD8475B firmy Anritsu w kontekście pojazdowej normy bezpieczeństwa UN-R144

Article Image
Opracowane przez Anritsu urządzenie w pełni wspiera proces homologacji pojazdów wyposażonych w system AECS (ang. Accident Emergency Call System). Urządzenie to może być stosowane wraz serwerem TPS (ang. Third Party Service), który pomaga w prowadzeniu testów na zgodność z pojazdową normą bezpieczeństwa UN-R144.

Od dawna firma Anritsu współpracowała z firmą Honda, aby uzupełnić urządzenie testowe MD8475B o funkcje dedykowane samochodowym systemom AECS. Owoce tej współpracy pojawiły się w 2020 roku, kiedy po raz pierwszy wykorzystano urządzenie do testów aut od Hondy. Testy te zakończyły się sukcesem, a ich liczba okazała się wystarczająca. Od tamtej pory Anritsu kontynuuje współpracę z firmą Honda. Na podstawie zebranych doświadczeń, firma Anritsu ogłosiła, że jej urządzenie testowe MD8475B wspiera różne testy certyfikacji aut. Urządzenie to umożliwia praktyczną weryfikację m.in. połączeń 2G, 3G oraz 4G. Jest to rozwiązanie przeznaczone np. dla technologii V2X. Razem z testerem MX703330E (z firmy Anritsu) ułatwia przeprowadzenie testów zgodności z systemami AECS określonymi przez standardy: EU eCall, EU NG112, Korea eCall itp.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na poniższych dokumentach.

DATA SHEET
DATA SHEET
DATA SHEET
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Broszura MD8475B Download icon Broszura MX703330 Download icon Pojazdowa norma bezpieczeństwa UN-R144 Download icon Uzupełnienie do pojazdowej normy bezpieczeństwa UN-R144
Firma: Anritsu
Tematyka materiału: AECS, Anritsu, Honda, MD8475B, motoryzacja, testy homologacyjne
AUTOR
Źródło
anritsu.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"