Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Proekologiczna kampania #CareForWhereYouLive firmy LG Electronics

Article Image
Firma LG Electronics rozpoczęła kampanię, która propaguje zrównoważony tryb życia. Zachęca ona konsumentów do wykonania kroków w stronę lepszej przyszłości. Celem kampanii jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestii globalnego ocieplenia, a także rozpowszechnianie wskazówek jak obniżać emisję CO2, dzięki zaawansowanym klimatyzatorom domowym.

Kampania #CareForWhereYouLive ma zachęcić do działań sprzyjających eliminacji problemu globalnego ocieplenia. Chodzi o wprowadzanie  zmian, które mogą wpływać na zmniejszenie śladu węglowego i energetycznego gospodarstw domowych. Na potrzeby kampanii firma LG Electronics przygotowała prezentację technologii obecnych w jej wydajnych klimatyzatorach domowych. W ramach #CareForWhereYouLive ukazał się film o pozytywnym przekazie (patrz koniec wpisu). Udowadnia on, że proste czynności, np. podniesienie oczekiwanej temperatury w klimatyzacji o jeden stopień powodują tzw. efekt motyla, który wpływa korzystnie na życie ludzi. Dostępne są też porady ekspertów jak ograniczyć emisję dwutlenku węgla w domu, jak również można wziąć udział w interaktywnych quizach o oszczędzaniu energii oraz przejrzeć najnowszą ofertę ekologicznych klimatyzatorów LG Electronics.

Logo firmy LG Electronics

Jak przyznaje prezes przynależącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company, Lyu Jae-cheol:

"LG zamierza konsekwentnie wykorzystywać różne, własne zaawansowane technologie do opracowywania urządzeń gospodarstwa domowego, które przynoszą coraz więcej profitów nie tylko konsumentom, ale i naszej planecie. Mamy nadzieję, że nasze kampanie #CareFor będą angażować ludzi i zachęcać ich do łączenia się w globalną społeczność, aby budować lepsze jutro."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Lyu Jae-cheol - prezes przynależącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: #CareForWhereYouLive, kampanie firmowe, klimatyzatory, LG Electronics, Lyu Jae-cheol, nowe technologie
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"