Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zaproszenie na wydarzenie online: «Connected Sensor Kit - Sense, Compute, Connect» organizowane przez Infineon Technologies

Article Image
Z wielką przyjemnością firma Infineon Technologies zaprasza na wydarzenie online pt. „Connected Sensor Kit - Sense, Compute, Connect”. Wydarzenie to odbędzie się 26 października 2022 r. w godzinach 15:00-16:00 czasu CEST. Będzie to spotkanie poświęcone sensorom w rozwiązaniach IoT.

Dostępne na rynku urządzenia IoT z roku na rok stają się coraz bardziej funkcjonalne. Jest to możliwe dzięki sensorom, które możliwości obejmują różne zadania. Prototypizacja aplikacji IoT wyposażonych w sensory jest jednak często czasochłonna. Firma Infineon Technologies wprowadziła platformę XENSIV CSK, która ulatwia rozwój niestandardowych rozwiązań IoT. W czasie wydarzenia firma dokona prezentacji tej platformy, demonstrując pomysły możliwe do realizacji na niej.

Logo firmy Infineon Technologies

Wydarzenie „Connected Sensor Kit - Sense, Compute, Connect” poprowadzi Ivan Karan z zespołu marketingowego ds. rozwiązań IoT i sensorów w firmie Infineon Technologies. Aby dołączyć do wydarzenia należy wypełnić formularz online. W przypadku braku możliwości uczestnictwa w wydarzeniu lub jeżeli ktoś inny będzie brał w nim udział, np. w zastępstwie, prosimy wysłać do firmy Infineon Technologies wiadomość o zaistniałym fakcie.

Pan Ivan Karan - osoba związana z zespołem marketingowym ds. rozwiązań IoT i sensorów
Wideo
Firma: Infineon Technologies
Tematyka materiału: Connected Sensor Kit - Sense, Compute, Connect, Infineon Technologies, Internet Rzeczy, prototypowanie, XENSIV CSK
AUTOR
Źródło
infineon.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"