Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Udział firmy ROHM Semiconductor w wydarzeniu «electronica 2022»

Article Image
Firma ROHM Semiconductor potwierdziła swoją obecność na wydarzeniu «electronica 2022» - targach i konferencji poświęconym elektronicznym podzespołom, systemom i rozwiązaniom. Wydarzenie odbędzie się w dniach: 15-18 listopada 2022 r. Miejsce jego organizacji stanowi miasto Monachium.

Na futurystycznie zaprojektowanym stanowisku o numerze C3-520, przedstawiciele ROHM Semiconductor pokażą najnowsze rozwiązania. Sporo z tych rozwiązań jest oszczędnych w energii i uwzględnia bezpieczeństwo funkcjonalne. Wszystkie ich prezentacje odbędą się w myśl hasła: "Elektronika dla przyszłości". Przewidziano eksperckie konferencje i uroczystą przemowę. Jak wyjaśnia prezes ROHM Semiconductor w Europie, Wolfram Harnack:

"Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań elektronicznych przyszłości i wsparcie klientów jako kompetentny partner i konsultant. Oprócz wsparcia technicznego, które zapewnia m.in. nasze laboratorium energetyczne w Europie, istotna jest współpraca z partnerami i uważne słuchanie potrzeb naszej branży (...). Jest to klucz do tworzenia rozwiązań dopasowanych do potrzeb w dłuższym czasie."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Wolfram Harnack - prezes ROHM Semiconductor w Europie
Wideo
Firma: ROHM Semiconductor
Tematyka materiału: electronica 2022, konferencje, ROHM Semiconductor, targi, Wolfram Harnack, wydarzenia
AUTOR
Źródło
rohm.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"