Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Apple przedstawia: inteligentne zegarki Watch Series 8 i Watch SE

Article Image
Zegarek Watch Series 8 wyposażono w znakomite rozwiązania do dbania o zdrowie, w tym innowacyjny czujnik temperatury, który zapewnia kobietom szczegółową analizę swego zdrowia. Zegarek ten posiada funkcję "Wykrywanie wypadków", która reaguje na poważne zderzenia samochodowe. Watch SE oferuje z kolei kluczowe możliwości Apple Watch i odznacza się nową ceną.

Inteligentny zegarek Watch Series 8 zachował cenioną przez użytkowników konstrukcję z dużym, niegasnącym wyświetlaczem Retina oraz mocnym, przednim szkłem odpornym na pęknięcia. Dzięki baterii wystarczającej na 18 godzin pracy, zegarek zapewnia innowacyjne możliwości w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, m.in. aplikację EKG, wykrywanie upadku, śledzenie temperatury ciała, szacowanie czasu owulacji, detekcję wypadków czy roaming międzynarodowy.

Inteligentny zegarek Watch Series 8
Inteligentny zegarek Watch SE

Zegarek Watch SE zapewnia kluczowe funkcje Apple Watch, w tym: śledzenie aktywności, powiadomienia o wysokim i niskim ciśnieniu, "Alarmowe SOS" oraz funkcję "Wykrywanie wypadków". Ponadto ma zmieniony spód koperty, który pasuje do 3 kolorów wykończenia. Oba modele działają na systemie operacyjnym watchOS 9. W systemie tym wprowadzono nowe, personalizowane tarcze: księżycową i Metropolitan, dopracowaną aplikację Trening, śledzenie faz snu, funkcję "Historia migotania przedsionków" i nową aplikację Leki.

Inteligentny zegarek Watch Series 8
Inteligentny zegarek Watch SE

Jak wyjaśnia dyrektor ds. operacyjnych w firmie Apple, Jeff Williams:

"Klienci deklarują, że nasze smartwache pomagają im żyć aktywniej i zdrowiej (...). Dzięki zegarkowi Watch Series 8 (...) jeszcze mocniej wspieramy klientów w tym zamiarze. Z kolei zegarek Watch SE oferuje podstawowe funkcje w nowej cenie (...). Z systemem watchOS 9 inteligentne zegarki zapewniają większe możliwości (...).”

Więcej informacji tutaj oraz na filmie pod zdjęciami.

Inteligentny zegarek Watch Series 8
Inteligentny zegarek Watch SE
Pan Jeff Williams - dyrektor ds. operacyjnych w firmie Apple
Galeria
Wideo
Firma: Apple
Tematyka materiału: Apple, Apple Watch SE, Apple Watch Series 8, Jeff Williams, smartwatche, watchOS 9
AUTOR
Źródło
apple.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"