Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Hettich zdobyła dwie nagrody iF Design Awards

Article Image
W 2022 r. dwa produkty firmy Hettich zostały uhonorowane prestiżową nagrodą iF Design Award. W kategorii "Meble domowe" jury doceniło system oświetlenia LED do szuflad AvanTech YOU. Z kolei w kategorii "Kuchnia" nagroda przypadła prowadnicy do chłodziarek do wina Quadro Compact FE 20.

System oświetlenia szuflad AvanTech YOU stanowi synonim szybkiej rearanżacji w zakresie designu, koloru, formatu i materiału. Nowy element systemu przekonał do siebie jury. Dzięki niemu każda szuflada może zostać indywidualnie oświetlona. Mowa tu o nakładanych na bok profilach świetlnych LED, które oświetlają wnętrza szuflad, nadając im "oryginalny akcent". Szklane wkłady w wariancie Inlay wykonane z polerowanego lub szlifowanego szkła dzięki systemowi oświetlenia także prezentują się wyjątkowo. Całość działa w gotowym meblu bez przewodów, co umożliwia łatwą regulację.

System oświetlenia szuflad AvanTech YOU

Wyróżniona w konkursie prowadnica Quadro Compact FE 20 do chłodziarek do wina łączy w sobie design i komfort użytkowania. Dzięki niej szuflady, na których umieszczone jest wino można przesuwać delikatnie i bez wstrząsów. Hybrydowe łożysko kulkowe zapewnia lekki i równomierny przesuw prowadnicy. Jej dodatkowe elementy, w tym samodociąg, zwiększają komfort użytkowania i zapewniają możliwość dostosowania funkcjonalności prowadnicy do własnych potrzeb. Ciemny kolor prowadnicy sprawia, że wizualnie idealnie wpisuje się ona w ekskluzywny design chłodziarek do wina.

Prowadnica Quadro Compact FE 20

Jak wyjaśnia dyrektor zarządzający firmy Hettich, Uwe Kreidel:

"System AvanTech YOU oznacza (...) nowe możliwości (...). Dzięki niemu producenci mogą oferować (...) atrakcyjny, zindywidualizowany design szuflad wysokiej jakości. Prowadnica Quadro Compact FE 20 (...) wyróżnia się nie tylko ze względu na ciemny kolor i elegancki design, ale także ze względu na lekkie i płynne działanie. Dzięki zastosowaniu prowadnicy, wywodzącej się z wielokrotnie docenianej rodziny produktów Quadro, przenosimy komfort użytkowania (...) do urządzeń AGD (...) Oba produkty po zdobyciu nagrody Red Dot Design Award 2022 zostały także wyróżnione nagrodą iF Desig Award 2022. Utwierdza to nas w przekonaniu, że obrany kierunek rozwoju jest właściwy."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 (ostatni link to playlista YouTube)

Wideo
Firma: Hettich
Tematyka materiału: AvanTech YOU, Hettich, iF Design Award, oświetlenie LED, Quadro Compact FE 20, Uwe Kreidel
AUTOR
Źródło
web.hettich.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"