Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wyjątkowa kampania «Healthy Home Solutions» firmy LG Electronics: jak prowadzić zdrowy tryb życia oraz świetnie czuć się w domu

Article Image
Niedawno firma LG Electronics rozpoczęła kampanię "Healthy Home Solutions". Jej celem jest zachęcenie konsumentów do zdrowszego i bardziej zrównoważonego stylu życia w domu.

Centralnym punktem nowej akcji jest zdrowy tryb życia i dobre samopoczucie domowników. Akcję "Healthy Home Solutions" wspierają innowacyjne rozwiązania LG Electronics. Należą do nich m.in. inteligentne urządzenia kuchenne, wysokiej klasy sprzęt do pielęgnacji ubrań oraz zaawansowane produkty dbające o jakość powietrza. Wspomnianą kampanię otwierają film o dobrych praktykach w domu. Jest to np. przygotowywanie dań na bazie świeżych składników, parowe odświeżanie odzieży czy dobór temperatury klimatyzacji umożliwiającej zmniejszenie zużycia energii. Film jest dostępny pod ostatnim zdjęciem.

Akcja "Healthy Home Solutions" firmy LG Electronics

W celu upowszechnienia akcji "Healthy Home Solutions", firma LG Electronics zaangażowała Załogę Wellness. Są to eksperci zdrowego odżywiania, kondycji emocjonalnej i psychicznej oraz zrównoważonego podejścia do odzieży. Jak wyjaśnia prezes należącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company, Lyu Jae-cheol:

"Kampania Healthy Home Solutions to wynik ciągłej troski LG Electronics o konsumenta i środowisko naturalne. Poprzez nasze kampanie (...) chcemy uświadamiać jak łatwo można zmienić tryb życia (...) oraz jak łatwo dbać o samych siebie, nasze domy i Ziemię."

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Pan Lyu Jae-cheol - prezes należącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: Healthy Home Solutions, inteligentne urządzenia, kampanie firmowe, LG Electronics, nowe technologie, sprzęt kuchenny
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"