Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

10. rocznica otwarcia biura firmy Farnell w Krakowie

Article Image
Krakowskie biuro firmy Farnell aktywnie wspiera klientów od dziesięciu lat. Okrągłą rocznicę powstania świętuje projektem „Poznaj nasz zespół” - dostępnymi online prezentacjami pracowników, którzy stoją za sukcesem firmy.

Prezes firmy Farnell, Chris Breslin, zaszczycił swoją obecnością w Krakowie i spędził czas z zespołem biura. Biuro początkowo zatrudniało 30 osób. W ciągu dziesięciu lat zespół biura zwiększył się ponad trzykrotnie. Jest to niepowtarzalne centrum kreatywności i wysokiej jakości obsługi oraz wsparcia klienta. Członkowie krakowskiego biura zostali pokazani na stronie internetowej firmy Farnell. Przedstawiono osoby, które kryją się za sukcesem firmy. Wielu z nich dostało wyróżnienia. Jak wyjaśnia dyrektor krakowskiego biura firmy Farnell, Sabina Rozlach:

„W firmie Farnell ludzie stanowią najsilniejszy zasób. Od dziesięciu lat pracownicy naszego biura świadczą wysokiej jakości usługi dystrybucji, zapewniając wsparcie różnym klientom (...). Z geograficznego punktu widzenia, Kraków jest w sercu Europy a nasz zespół to tutejsze serce działań firmy Farnell. Razem wspieramy tysiące klientów z 28 państw, pracując aż w 20 językach (...). Dotychczas mogliśmy się cieszyć ponad 3600 dniami spędzonymi w tej pięknej lokalizacji. Nasze działania napędziło 800 tysięcy kubków kawy! Obecnie mamy ponad 100 pracowników w krakowskim biurze i planujemy w najbliższym czasie powiększyć zespół o 20% (...). Cieszymy z tego co przyniesie dla nas przyszłość (...). Poszukujemy utalentowanych osób, które chciałyby dołączyć do naszego, szybko rosnącego zespołu.”

Więcej informacji pod adresem: pl.farnell.com oraz na filmie pod zdjęciami.

Pan Chris Breslin - prezes firmy Farnell
Pani Sabina Rozlach - dyrektor krakowskiego biura firmy Farnell
Galeria
Wideo
Firma: Farnell
Tematyka materiału: biuro Farnell, Chris Breslin, Farnell, Kraków, Polska, Sabina Rozlach
AUTOR
Źródło
pl.farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"