Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Grupa RENEX oficjalnym dystrybutorem firmy Arcadia

Article Image
Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu współpracy z Arcadią - włoskim producentem specjalistycznych rozwiązań magazynowych.

Pochodząca z włoskiej Bottagny firma Arcadia jest producentem specjalistycznych systemów magazynowych. Tworzone przez nią rozwiązania służą optymalizacji zarządzania zasobami w produkcji elektroniki. Celem firmy jest projektowanie i produkcja systemów upraszczających oraz zwiększających wydajność i efektywność procesów produkcyjnych firm działających w branży podzespołów SMD.

Logo firmy Arcadia

Portfolio Grupy RENEX obejmuje m.in. opracowany przez firmę Arcadia system Archimedes uwzględniający regały i wózki magazynowe do przechowywania podzespołów SMD (patrz galeria na końcu). Jego główną zaletą jest wsparcie pracowników produkcji w opracowywaniu list komponentów, określenie ich położenia w magazynie, ułatwienie ich pobrania oraz odłożenia nadmiaru komponentów po zakończeniu produkcji w odpowiednie miejsce. System Archimedes pozwala na skrócenie czasu pracowników potrzebnego na przygotowanie się do przezbrojenia urządzeń w toku produkcji. W efekcie zwiększa to wydajność i zmniejsza ryzyko przestojów w magazynach (zwłaszcza z powodu niewłaściwej organizacji).

Więcej informacji pod adresem: renex.biuroprasowe.pl

Galeria
Wideo
Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: Arcadia, Bottagna, Grupa RENEX, komponenty SMD, rozwiązania magazynowe, system Archimedes
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"