Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Grupa RENEX na targach AMPER 2022

Grupa RENEX wzięła udział w targach AMPER 2022. Wydarzenie odbyło się w dniach 17-20 maja br. w czeskim Brnie.
Article Image

Targi AMPER 2022 są wydarzeniem dedykowanym branży elektrotechnicznej i elektronicznej. W tegorocznej, 28. już edycji wzięło udział 570 wystawców z 27 krajów. Grupa RENEX w kooperacji ze swoimi partnerami z Czech i Słowacji: firmami P2J i ELPRO zaprezentowała opracowaną i produkowaną przez siebie w Polsce serię antystatycznych, modułowych mebli REECO. Odwiedzający stoisko mieli możliwość zapoznania się z czterema przykładowymi konfiguracjami stołów przemysłowych opartych na tym systemie, a co za tym idzie z założeniami oraz zaletami całej serii mebli REECO.

Grupa RENEX na targach AMPER 2022

W prezentacji nie zabrakło flagowego modelu serii - Stołu Antystatycznego REECO Premium Electric o regulowanej elektrycznie wysokości blatu. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi na częste zmiany pozycji pracy pomiędzy siedzącą a stojącą, co redukuje ryzyko schorzeń zawodowych. Funkcja ta pozwala również na łatwe przystosowanie stanowiska do wymogów konkretnej osoby czy zadania. Jak wyjaśniają właściciele Grupy RENEX: Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić - CEO Grupy RENEX:

„Widzimy duże zainteresowanie naszymi meblami w pełni polskiej produkcji na rynkach europejskich i to wydarzenie to potwierdziło. Nasze rozwiązania przyciągały uwagę odwiedzających zarówno z branży elektronicznej, szukających wyposażenia typowo dla stref EPA, jak i przedstawicieli innych branż, którzy dostrzegali duży potencjał oferowanych przez nas modułowych i wysokiej jakości elementów. Jesteśmy dumni, że polska marka jest doceniana przez specjalistów z całej Europy i nie tylko.”

Grupa RENEX na targach AMPER 2022

Na targach został również zaprezentowana nowość - konfigurator mebli przemysłowych REECO. To multimedialne, inteligentne narzędzie pozwala na wirtualne i intuicyjne tworzenie indywidualnych stanowisk pracy - precyzyjnie dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Więcej informacji pod adresem: renex.biuroprasowe.pl

Grupa RENEX na targach AMPER 2022
Grupa RENEX na targach AMPER 2022
Wideo
Tematyka materiału: antystatyczne meble, ESD, Grupa RENEX, REECO, targi AMPER 2022, wyładowania elektrostatyczne
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"