Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Stanowiskowa lampa REECO Luminos LED ESD w ofercie Grupy RENEX

Article Image
Tworząca i rozwijająca markę REECO Grupa RENEX wprowadziła do oferty lampę Luminos LED ESD - produkt przeznaczony do oświetlania stanowisk pracy.

Dzięki specjalnej konstrukcji klosza, wspomniana lampa zapewnia światło na dużych obszarach. Temperatura barwowa tego światła wynosi 5700-6000 K. Jest to światło równomiernie jasne - bez względu na powierzchnię i położenie na niej. Za generację światła odpowiadają diody LED o mocy 24 W. Odbywa się to przy regulowanym wysięgniku lampy - jego długość to 112 cm. Wysięgnik ten sprzyja roboczym stołom. Jego ergonomia jest gwarantowana. Optymalne ustawienia również. Przeguby wysięgnika są w pełni wzmacniane. Lampa spełnia normę IEC 61340-5-1. Produkt sprawdza się w strefach EPA.

Lampa REECO Luminos LED ESD
Lampa REECO Luminos LED ESD

Docelowymi odbiorcami lampy REECO Luminos LED ESD są podmioty produkcji i serwisy naprawcze. Takie zastosowania jak: automatyka, inżynieria precyzyjna oraz energetyka są tej lampie pisane.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Galeria
Wideo
Firma: Grupa RENEX
Tematyka materiału: Grupa RENEX, IEC 61340-5-1, lampy stanowiskowe, REECO, REECO Luminos LED ESD, wyładowania elektrostatyczne
AUTOR
Źródło
renex.biuroprasowe.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"