Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Przełącz się na innowację z firmą Farnell

Article Image
Od teraz klienci Farnell mogą teraz wybierać spośród szerokiej gamy przełączników, z łatwością które przeznaczone są do instalacji na płytkach PCB. Portfolio firmy Farnell obejmuje zróżnicowaną gamę m.in. mikroprzełączników, przełączników: kołyskowych, przyciskowych, bistabilnych, obrotowych, SIP/DIP, joysticków oraz innych. Każdy tego rodzaju element jest skrupulatnie dobierany, by spełnić najwyższe standardy jakości.

Dzięki ofercie prawie aż 26 tysięcy przełączników, klienci firmy Farnell mają gwarant tego, że znajdą dopasowane rozwiązanie bez względu na przeznaczenie. Przewidziane do montażu na płytkach PCB przełączniki stanowią kompaktowe, trwałe elementy, które można z łatwością i natychmiast zastosować w każdym projekcie elektronicznym. Niezależnie od tego, czy chodzi o przycisk do konsoli gier, czy też o przemysłowe panele sterowania, oferowane przez Farnell przełączniki zmieniają doświadczenia w zakresie stosowania choćby i systemów motoryzacji, lecz nie tylko, bowiem również automatyki przemysłowej oraz urządzeń medycznych.

Oto najważniejsze przełączniki dostępne w ofercie Farnell:

Jak wyjaśnia Product Segment Leader w firmie Farnell, Keith Forbes:

"Zaangażowanie firmy Farnell w dostarczanie inżynierom i projektantom znaczącego wyboru najwyższej jakości komponentów jest widoczne w naszym wzroście asortymentu o około 10% w ciągu ostatnich 2 lat. Pragniemy, żeby dzięki dostępności szerokiej gamy przełączników (...) twórcy czy inżynierowie realizowali swoje pomysły. W portfolio Farnell znajdują się wszystkie kluczowe marki (...) w konkurencyjnych cenach."

Więcej informacji pod adresem: farnell.com

Pan Keith Forbes - Product Segment Leader w firmie Farnell
Wideo
Firma: Farnell
Tematyka materiału: DIP Switch, Farnell, przełączniki, przełączniki dwustabilne, przełączniki przyciskowe, przyciski
AUTOR
Źródło
farnell.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"