Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Przemysłowy przycisk pojemnościowy safeCAP SC30 firmy CAPTRON Electronic

Article Image
Opracowany przez CAPTRON Electronic przycisk safeCAP SC30 posiada przekaźniki PhotoMOS NO. W wersji jednokanałowej może być stosowany jako proste sterowanie, dwuręczne, w połączeniu m.in. z jednostkami ewaluacyjnymi. Obsługa w rękawicach z zupełnością jest możliwa bez najmniejszych problemów.

Dodatkowe elementy ochronne, np. ochraniacz i panel sterowania do montażu na stole, mogą być łączone modułowo w zależności od aplikacji. Jest to zgodne z wymaganiami, które stawia się sterownikom dwuręcznym typu III C - według normy DIN EN 13851. Funkcje powiązane, na dobrą sprawę, z bezpieczeństwem zostały zaprojektowane w myśl normy DIN EN ISO 13849-1. Przycisk safeCAP SC30 dostosowano do znormalizowanego otworu montażowego 2,25 cm i mają średnicę zewnętrzną 5,4 cm. Kompaktowa konstrukcja gwarantuje nadzwyczaj szybki, oszczędzający miejsce montaż wraz z wymianą przycisków w konsolach. Informacja zwrotna zapewniona jest poprzez: zieloną diodę LED w stanie roboczym oraz żółtą diodę LED podczas procesu przełączania. Przyciski safeCAP SC30 stosowane są w branżach o podwyższonych z pewnością wymaganiach bezpieczeństwa lub jako sterowniki dwuręczne. Gwarantowany jest stopień ochrony: IP 69K, obok 100 milionów cykli przełączania. Całość przycisku zamknięto w żywicy odlewniczej i jest nie do zniszczenia przez płomienie oraz uderzenia.

Więcej informacji pod adresem: captron.pl

Wideo
Do pobrania
Download icon Instrukcja obsługi safeCAP SC30
Firma: CAPTRON Electronic
Tematyka materiału: CAPTRON Electronic, IP 69K, przyciski pojemnościowe, przyciski przemysłowe, safeCAP SC30, żywice odlewnicze
AUTOR
Źródło
captron.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"