Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zestaw śrubek

Article Image
W ofercie firmy Cyfronika możemy znaleźć bardzo sympatyczny dla elektroników zestaw śrubek wraz z podkładkami i nakrętkami.

Zestaw składa się z 330 elementów, które składają się na 110 kompletów śruba+podkładka+nakrętka. Całość jest zapakowana w wygodne, zamykane pudełko z przegródkami z półprzezroczystego tworzywa i przedstawia ją ilustracja tytułowa. Skład zestawu dobrano pod typowe potrzeby elektronika. W pudełku znajdziemy śrubki M2, M3 i M4, wszystkie z łbem walcowym wypukłym typu KOMBI, jak na ilustracji 1.

Śruba z łbem typu KOMBI

Taki kształt łba śruby oznacza to, że nie wymagają stożkowego pogłębienia otworu oraz że pasuje do nich zarówno śrubokręt płaski, jak i krzyżowy (PH). W zestawie znalazło się 60 śrubek o długości 12 mm (po 20 sztuk w rozmiarach M2, M3, M4), 40 śrubek o długości 19 mm (po 20 w rozmiarze M2 i M3) oraz 10 śrubek M4 o długości 25 mm. Do każdej śrubki w zestawie znajdziemy pasującą podkładkę i nakrętkę. Chyba każdy z nas czasem napotyka potrzebę przymocowania płytki do obudowy, wyposażenia elementu w radiator, umieszczenia wyświetlacza na płytce, zamknięcia obudowy. W takich sytuacjach warto mieć pod ręką uporządkowany zestaw odpowiednich śrubek.

Firma:
Tematyka materiału: Zestaw śrubek
AUTOR
Źródło
cyfronika.com.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"