Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Ekonomiczny filament Z-ABS do druku 3D od firmy Zortrax

Article Image
Jest to doskonałe rozwiązanie do ekonomicznego prototypowania oraz niskoseryjnej produkcji. Jego mały koszt i wszechstronność pozwalają w prosty sposób sprawdzać projekty bez nadmiernego obciążania budżetu. Materiał ten wytrzymuje stosunkowo wysokie temperatury i jest na tyle mocny, aby były możliwe do realizacji podstawowe testy funkcjonalne (jest to jego zaleta).

Powyższy filament umożliwia w oszczędny i sprawny sposób osiągnąć „wydruki”, których wygląd jest doskonały, a wymagania im stawiane są w pełni osiągane. W szczególności modele koncepcyjne, gadżety oraz figurki są mu pisane (lecz nie tylko, bowiem również obudowy, akcesoria dekoracyjne, modele wystawowe, projekty DIY oraz pomoce naukowe). Łatwa obróbka produktu, jego matowa powierzchnia i kolory (Pure White - biały, Cool Grey - szary i Pure Black - czarny) sprawiają, że jest to wspaniały wybór dla każdego, w tym początkującego. Wszystko to przy możliwości „wygładzania” Z-ABS acetonem bądź butanonem. Malowanie i szlifowanie filamentu z pomocą papieru ściernego również wchodzi w grę (dzięki temu otrzymane modele mogą zostać wykończone według potrzeb klienta). Tylko ten produkt pozwala przystępnie eksperymentować z wieloma projektami (zwłaszcza zanim nastąpi ich produkcja). Drukarki z nim współpracujące to: M200, M200 Plus, Inventure, M300 Plus i M300 Dual (wszystkie produkcji Zortrax). Wyrób jest dostępny w formie szpuli.

Poniżej jego dane.

„Niskie koszty druku, przy niewielkiej średnicy (1,75 mm)”- tak idzie podsumować Z-ABS (jest on warty nabycia).

DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Nota katalogowa filamentu Z-ABS Download icon Karta bezpieczeństwa filamentu Z-ABS
Firma: Zortrax
Tematyka materiału: aceton, butanon, drukarki 3D, filament, Inventure, M200, M200 Plus, M300 Plus, M300 Dual, Z-ABS, Zortrax
AUTOR
Źródło
zortrax.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"