Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Czterdziesta rocznica wyprodukowania pierwszej płytki PCB w firmie Techno-Service

Article Image
W marcu 2024 roku minęło 40 lat od dnia, w którym firma Techno-Service - a wówczas jeszcze Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych, stworzyła pierwszą płytkę PCB, rozpoczynając w ten sposób oficjalnie własną działalność.

"Regulator napięcia" - bo tak nazywała się powstała 40 lat temu pierwsza płytka PCB, został, w rzeczy samej, oprawiony w ramy i wisi dzisiaj w honorowym miejscu w siedzibie firmy, żeby, każdego dnia, przypominać o tym, jak za sprawą zaangażowania i dużej determinacji możliwe było przekształcenie niewielkiego zakładu - ulokowanego w kilku ciasnych pomieszczeniach i dysponującego tylko kilkoma prostymi maszynami, w duże, nowoczesne i prężnie działające przedsiębiorstwo produkcyjne. 40 lat historii firmy Techno Service to 40 lat stałego rozwoju i inwestycji w nowoczesny park maszynowy, jak również przyrostu powierzchni produkcyjnej o nowe budynki i doskonalenia jakości. Dziś, jako liczący się europejski producent płytek PCB, firma ta cieszy się zaufaniem znaczącego grona odbiorców zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

O tym, co może firma Techno-Service dziś zaoferować, decydowali i do teraz decydują klienci. Chcąc sprostać rosnącym wymogom rynku, Techno-Service na bieżąco unowocześnia własny park maszynowy i wprowadza świeże rozwiązania technologiczne. Kupowane i wprowadzane z myślą o potrzebach szeregu klientów nowe maszyny i technologie oraz liczne usprawnienia organizacyjne pozwoliły nie tylko na uzyskanie lepszych parametrów technologicznych PCB i zwiększenie wydajności, ale także na obniżenie kosztów produkcji, co przekłada się z kolei, w dużym stopniu, na możliwość zaoferowania klientom konkurencyjnych cen.

Więcej informacji pod adresem: tspcb.pl

Logo firmy Techno-Service
Firma: Techno-Service
Tematyka materiału: polskie firmy, produkcje płytek PCB, rocznice, Techno-Service, wydarzenia, Zakład Wytwarzania Obwodów Drukowanych
AUTOR
Źródło
tspcb.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"