Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma LG Electronics wprowadza na rynek antybakteryjny proszek szklany PuroTec

Article Image
Ten innowacyjny materiał, który opracowano w celu zapewnienia higieny produktów, a który nadaje się do różnych zastosowań, korzysta z zastrzeżonej technologii ustalania składu szkła i dogłębne zrozumienie rzeczywistych środowisk użytkowania urządzeń, rzecz jasna gospodarstwa domowego. Stanowiący połączenie słów: Pure, Protect oraz Technology proszek LG Electronics posiada doskonałe właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne, które zapobiegają zakażeniu mikroorganizmami oraz nieprzyjemnym zapachom.

Wytworzony przez LG Electronics proszek PuroTec może być dodawany do masy materiałów, w tym: tworzyw sztucznych, farb i gumy. Antybakteryjny proszek szklany zapewnia wysoką, z założenia, stabilność chemiczną i termiczną, a także odpowiednią trwałość, czy odporność na odbarwienia. Firma LG Electronics produkuje antybakteryjny proszek szklany w zakładzie LG Smart Park w Changwon w Korei Południowej, którego roczna zdolność produkcyjna sięga na dobrą sprawę 4500 ton. W przyszłości LG Electronics zamierza, w znaczący sposób, rozwinąć działalność w zakresie zaawansowanych materiałów, wykorzystując międzynarodowe targi w celu zaprezentowania PuroTec osobom zainteresowanym na całym świecie.

Antybakteryjny proszek szklany PuroTec

Jak mówi prezes należącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company, Lyu Jae-cheol:

"Jesteśmy stale zaangażowani w rozwój naszej działalności związanej np. z zaawansowanymi materiałami i jesteśmy przekonani, że będzie ona rozpędzać nowy wzrost naszej działalności B2B (...). Będziemy aktywnie inwestować w badania i rozwój, żeby jeszcze bardziej zwiększyć, czy to skuteczność, czy to jakość naszych, szklanych materiałów proszkowych, jak też odkryć nowe możliwości ich stosowania w kategorii urządzeń gospodarstwa domowego i nie tylko."

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Pan Lyu Jae-cheol - prezes należącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: AGD, Korea Południowa, LG, LG Electronics, proszki antybakteryjne, PuroTec
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"