Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Obudowa u-maker Box firmy Weidmüller do komputerów Raspberry Pi 4 Model B

Article Image
Jest to produkt dla każdego, kto uwielbia tworzyć rzeczy samodzielnie, tzn. budować i programować inteligentne urządzenia domowe lub automatyzować małe aplikacje.

Po włożeniu tak wiele czasu i wysiłku w projekt z Raspberry Pi, każdy chce mieć bezpieczną z pewnością, inteligentną obudowę. Prosta obsługa i spory poziom elastyczności w konstrukcji mają znaczenie dla sceny DIY. Modułowa obudowa u-maker Box wraz ze swoimi akcesoriami oferuje obie te korzyści. Nie trzeba dodawać, że obudowa u-maker może być też stosowana w środowiskach przemysłowych i może być instalowana na szynie montażowej, w każdej szafie sterującej. Zestaw obejmuje akcesoria do montażu płytek PCB. System można rozszerzyć na wiele sposobów, aby dostosować go do wymagań użytkownika. Całość składa się z obudowy pustej z wiekami magnetycznymi. Ściany boczne mogą być dostawiane jedna do drugiej. Jest to osiągane przy prostym montazu obudowy. Jej wymiary to: 12,04×12,04 cm.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Weidmüller
Tematyka materiału: komputery jednopłytkowe, nowoczesne rozwiązania, obudowy, osłony, Raspberry Pi 4 Model B, Weidmüller
AUTOR
Źródło
weidmuller.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"