Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Bezpośrednie wysyłki zamówień w Europie od firmy Digi-Key Electronics

Article Image
Firma Digi-Key Electronics oferuje bezpośrednie wysyłki od europejskich dostawców, do europejskich klientów, w ramach programu platformy handlowej DigiKey. Oznacza to oszczędności kosztów i zmniejszenie wpływów na środowisko, jako że produkty nie muszą być wysyłane do placówek w USA, aby zostać odesłane z powrotem do Europy.

Dzięki temu co Digi-Key Electronics oferuje, przesyłki wysłane na terenie Europy dostarczane są już następnego dnia, a nie jak dotąd w trakcie wielu dni. Ponieważ produkty nie muszą być wysyłane poza Europę, można sprzedawać więcej rodzajów produktów, wliczając w to baterie litowe, ciężki sprzęt automatyki, chemikalia, kleje, produkty solarne, i nie tylko. Jest to łącznie aż 30 tysięcy pozycji magazynowych (SKU), a codziennie dodawane są następne. Firma Digi-Key Electronics ciągle rozszerza asortyment produktów i dostawców o nowe kategorie, dzięki platformie handlowej DigiKey będącej źródłem innowacji technologicznych. Obsługuje też, w całości, stronę transakcyjną, co oznacza, że klienci ciągle mogą cieszyć się najwyższej klasy obsługą klienta.

Logo firmy Digi-Key Electronics

Jak mówi wiceprezes ds. rozwoju nowych rynków w firmie Digi-Key Electronics, Missy Hall:

"Platforma handlowa DigiKey zapewnia dostawcom i klientom w Europie dostęp do znacznej liczby produktów niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego cieszymy się z (...) oferowania tej opcji, tzn. bezpośredniej wysyłki w regionie. Poprzez zapewnienie kolejnych oszczędności kosztów, poprawę sprawności i zrównoważonego rozwoju, a także o wiele bogatszej gamy produktów, możemy znacząco przyspieszyć postęp inżynierów oraz projektantów."

Więcej informacji pod adresem: digikey.pl

Pani Missy Hall - wiceprezes ds. rozwoju nowych rynków
w firmie Digi-Key Electronics
Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: czasy dostawy, Digi-Key Electronics, Europa, platformy handlowe, SKU, zamówienia
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"