Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma LG Electronics po raz szósty z rzędu otrzymała nagrodę AHRI za wydajność urządzeń HVAC

Article Image
Już szósty raz firma LG Electronics została uhonorowana przez południowokoreański Instytut Klimatyzacji, Ogrzewania i Chłodnictwa (AHRI) nagrodą Performance Award. Wyróżnienie to wskazuje na niezmiennie wysoką jakość rozwiązań HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji) wspomnianej firmy.

Aby stanowić najwyższy standard testów, większość ocen dla potrzeb nagrody Performance Award dokonywana jest przez Intertek - jedną z najbardziej cenionych na świecie organizacji, która zajmuje się certyfikacją. Do testów w ramach nagrody zgłoszono blisko 67 rozwiązań, z niemal 7 kategorii produktowych, wliczając: wentylację z odzyskiem energii (ERV). Wszystkie produkty przeszły wymagającą ocenę AHRI trzeci rok z rzędu (2020-2022). Oprócz wentylacji ERV oceniono modele należące do następujących kategorii: system klimatyzacji komercyjnej, ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego (VRF), monoblokowa pompa ciepła (USHP), agregaty chłodzone wodą (WCLL), agregaty chłodzone powietrzem (ACCL), klimakonwektory pomieszczeń (RFC) oraz monoblokowe klimatyzatory (PTHP). Testom poddany został również chłodzony powietrzem agregat ze sprężarką inwerterową typu scroll, która bazuje na ważkiej technologii inwerterowej LG Electronics, dzięki czemu osiąga wysoki poziom sprawności.

Logo firmy LG Electronics

Jak wyjaśnia szef jednostki biznesowej "Air Solution" w firmie LG Electronics, James Lee:

"Zdobycie przez firmę LG Electronics nagrody AHRI Performance Award już po raz szósty z rzędu świadczy o: jakości, wydajności i niezawodności jej rozwiązań HVAC. Będziemy nadal umacniać naszą pozycję na rynku HVAC, dostarczając efektywne i dosyć energooszczędne, nowoczesne rozwiązania do zastosowań komercyjnych i domowych."

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: AHRI, HVAC, klimatyzacja, LG Electronics, ogrzewanie, wentylacja
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"