Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma Digi-Key Electronics przedstawia 2. sezon serii filmów pt. «Supply Chain Transformed»

Article Image
Firma Digi-Key Electronics opublikowała pierwszy odcinek drugiego sezonu serii pt. "Supply Chain Transformed" skupiającej się na postępach w Internecie rzeczy (IoT), łączności, czujnikach i śledzeniu aktywów w łańcuchu dostaw.

Sponsorowana przez firmę Nordic Semiconductor seria złożona jest z trzech odcinków, które przyglądają się bliżej temu, jak świat radzi sobie z nowymi wyzwaniami w globalnej logistyce i badają sposoby w jakie technologia może zapewniać wgląd w ryzyka związane z łańcuchem dostaw. Rozpoczynający serię film pt. "The Path to Recovery" analizuje zmiany w łańcuchach dostaw od czasu wydarzeń w 2020 roku, i co dostawcy robią inaczej, by zapewnić inżynierom, a także projektantom dostępność elementów, na które istnieje wysoki popyt. W drugim filmie pt. "The Beginning of the Supply Chain", firma Digi-Key Electronics przyjrzy się w jaki sposób dostawcy pozyskują surowce i komponenty dla projektów. W trzecim filmie, o tytule: "Future-Proof Supply Chains", przeanalizowane zostaną kroki, które są ważne, aby przyszłe łańcuchy dostaw były gotowe do sprostania nieoczekiwanym skokom popytu.

Pierwszy odcinek serii jest dostępny tutaj.

Wideo
Firma: Digi-Key Electronics
Tematyka materiału: Digi-Key Electronics, łańcuchy dostaw, materiały wideo, Nordic Semiconductor, Supply Chain Transformed, wideo
AUTOR
Źródło
digikey.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"