Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma FUJIFILM rozszerza gamę kolorów dyspersji pigmentowych RxD

Article Image
Firma FUJIFILM poinformowała o dostępności rozszerzonej gamy kolorów dla rodziny dyspersji pigmentowych RxD. Oferowane są teraz dyspersje w postaci następujących pigmentów: Green PG7, Orange PO71 i Violet PV23.

Produkowane przez FUJIFILM dyspersje pigmentowe RxD spotykane są m.in. w: atramentach wodnych. Każda taka dyspersja jest bardzo stabilna i nadaje się do stwarzania atramentów w szerokiej gamie zastosowań. Dzieje się to przy użyciu technologii reaktywnego dyspergatora FUJIFILM, która wykorzystuje usieciowany polimer w celu tworzenia bezpiecznej klatki wokół pigmentu. Zapewnia to stabilne rozwiązanie kompatybilne z szeroką gamą składników, które wykorzystywane są do opracowania atramentów do druku inkjetowego. Receptury każdego z tych atramentów wypełniają wymagania wydajności. Znaczącej jakości pigmenty dostępne w dyspersjach RxD są zgodne ze szwajcarskim rozporządzeniem SR817.023.21, dzieki czemu są one przewidziane do zastosowań, w których zachodzi kontakt z żywnością.

Logo firmy FUJIFILM

Jak wyjaśnia menadżer produktu ds. dyspersji pigmentowych RxD w firmie FUJIFILM, Grant Murney:

"Opracowując 3 nowe dyspersje RxD: Orange, Green i Violet, starannie wybraliśmy najlepsze polimery oraz warunki przetwarzania, aby zapewnić naszym klientom optymalną stabilność i wydajność drukowania, zgodnie ze standardowymi produktami CMYK (...)."

Więcej informacji pod adresem: fujifilm.com

Pan Grant Murney - menadżer produktu ds. dyspersji pigmentowych RxD w firmie FUJIFILM
Wideo
Firma: FUJIFILM
Tematyka materiału: dyspersje pigmentowe, FUJIFILM, Grant Murney, Green PG7, Orange PO71, Violet PV23
AUTOR
Źródło
fujifilm.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"