Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Stylowa lodówka LG Electronics z funkcją MoodUP

Article Image
Firma LG Electronics zaprezentuje na targach CES 2023 nową odsłonę innowacyjnej lodówki z funkcją MoodUP. Odsłona ta zapewnia personalizację wyglądu urządzenia. Mowa tu w szczególności o odcieniu Viva Magenta: karmazynowej czerwieni, która w doskonały sposób wpisuje się w wygląd kuchni.

Oferująca dużą gamę kolorów lodówka z funkcją MoodUP stanowi piękny i doskonały sposób ożywiania wnętrz kuchni. Przewidziano razem 23 eleganckie odcienie dla górnej części drzwi lodówki. Jednym z nich jest odcień Viva Magenta. Posiadacze lodówki mogą dowolnie łączyć i dobierać odcienie, mając do dyspozycji niemal 190 tysięcy możliwych kombinacji. Pozwala na to łatwa w obsłudze aplikacja mobilna LG ThinQ. Dzięki zmieniającym się odcieniom firma LG Electronics może oferować dostosowywanie wyglądu urządzenia do własnych upodobań, bez kosztów i nakładu pracy, które wiązałyby się z podmianą elementów wnętrza kuchni. Bardziej tradycyjny jej wygląd jest do uzyskania poprzez wyłączenie odcieni na przodzie lodówki. Daje to wówczas klasyczną kombinację barwy: Lux Gray i Lux White. To dyskretne i ponadczasowe wykończenie harmonizuje z dowolnym wystrojem wnętrza, przywodząc na myśl subtelny czy też naturalny kontrast kamieni o różnych odcieniach.

Logo firmy LG Electronics

Jak przyznaje prezes przynależącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company, Lyu Jae-cheol:

"Nasza lodówka z funkcją MoodUP obsługuje teraz odcień Viva Magenta. To piekny przykład możliwości personalizacji innowacyjnych urządzeń. Zamierzamy cały czas tworzyć unikalne, zaawansowane rozwiązania lifestyle’owe, które zapewnią klientom różnorodne wrażenia czy niespotykane wcześniej możliwości dodawania nowych funkcji smart."

Więcej informacji pod adresem: lgnews.pl

Pan Lyu Jae-cheol - prezes przynależącej do LG Electronics spółki Home Appliance & Air Solution Company
Wideo
Firma: LG Electronics
Tematyka materiału: CES 2023, kuchnia, LG Electronics, LG ThinQ, MoodUP, Viva Magenta
AUTOR
Źródło
lgnews.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"