Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

25 lat standardu PCI eXtensions for Instrumentation (PXI) od National Instruments (NI)

Article Image
Opracowany w 1997 roku standard znacząco zrewolucjonizował inżynierię testów oraz pomiarów. Było to pierwsze na rynku rozwiązanie, które pozwoliło symulować sygnały dla rozwiązań m.in. w branży motoryzacyjnej, półprzewodnikowej czy energetycznej.

Będący dziełem National Instruments standard PXI odmienił niejedno laboratorium testowe i halę produkcyjną. Standard ten integruje wiele funkcji w jednej obudowie. Odpowiedzialni za testy inżynierowie polegają na standardzie PXI w celu poprawy wydajności swych rozwiązań. Połączenie wydajności PXI oraz oprogramowania jest żywotne dla branż znanych z innowacji. Jak wyznaje główny menadżer działu "Portfolio Business Unit" w firmie National Instruments, Josh Mueller:

"25 lat standardu PXI to dowód na jego wydajność oraz skalowalność. Są to także możliwości National Instruments do rozwoju rozwiązań (...). Jest to otwarty standard zautomatyzowanych testów, który łączy się ze specjalistycznymi modułami od ponad 60 dostawców. Standard ten pozwala szybko przejść do automatyzacji (...). Rezultatem są lepsze oraz bardziej niezawodne produkty w szerokim zakresie branż (...) Klienci z branż: ADAS, EV i Next-Generation Wireless modernizują swoje laboratoria, by dotrzymać kroku wyzwaniom, przed którymi oni stają."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Pan Josh Mueller - główny menadżer działu "Portfolio Business Unit" w firmie National Instruments
Wideo
Firma: National Instruments (NI)
Tematyka materiału: Josh Mueller, National Instruments, NI, PCI eXtensions for Instrumentation, PXI, standardy przemysłowe
AUTOR
Źródło
ni.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"