Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Najnowszy przewód HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA firmy Helukabel do prowadników łańcuchowych

Article Image
Jest to następna wersja sprawdzonego już przewodu MULTISPEED 500-TPE UL/CSA - wyposażona w bardzo innowacyjną powłokę zewnętrzną z tworzywa TPE. Dzięki temu przewód HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA wyróżnia się m.in. zmniejszoną średnicą w stosunku do przewodów w powłoce poliuretanowej. Jego waga również jest zmniejszona, a wysoka wytrzymałość powłoki na ścieranie jest w pełni wliczona.

Zmniejszona waga przewodu HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA przekłada się m.in. na wysoką dynamikę ruchu wiązki kablowej, a rozszerzony zakres temperatury pracy wpływa na przedłużenie żywotności przewodu. Kluczową cechą przewodu HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA jest wbudowana linka do rozrywania powłok, która ułatwia odizolowanie go na długim odcinku, w szybki i bezpieczny sposób. Dzięki 2 atestom: UL oraz CSA, producenci maszyn i instalacji przeznaczonych na rynki eksportowe, mogą stosować opisywany przewód w dowolnych projektach dedykowanych odbiorcom na całym świecie. Najnowszy przewód od firmy Helukabel posiada mnóstwo cech, które sprawdziły się doskonale w przewodach z serii MULTISPEED. Są to np.: mały promień gięcia, powłoka z wypełnieniem plecionym ułatwiająca prowadzenie żył, czy splot 7 żył w wiązki, które rozkładają równomiernie siły oddziaływania w stronę przewodu. Przewód HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA dostępny jest w wielu wersjach, w tym w wersji ekranowanej o maksymalnej powierzchni krycia, która ogranicza do minimum wpływ zakłóceń elektromagnetycznych (EMC).

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Helukabel
Tematyka materiału: HELUCHAIN MULTISPEED 522-TPE UL/CSA, Helukabel, MULTISPEED, MULTISPEED 500-TPE UL/CSA, przewody, TPE
AUTOR
Źródło
helukabel.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"