Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Światowa premiera wtryskarki automatycznej ALLROUNDER 720 E GOLDEN ELECTRIC firmy ARBURG

Article Image
Najnowsza wtryskarka automatyczna ALLROUNDER 720 E GOLDEN ELECTRIC jest z pewnością rozwiązaniem o sile zwierania do 2800 kN, które poszerza serię produktów ALLROUNDER. Jej niewielka powierzchnia montażowa oraz niska cena - to w skrócie 2 najważniejsze zalety ALLROUNDER 720 E GOLDEN ELECTRIC.

Opisana szerokością równą 1,848 m najnowsza wtryskarka automatyczna ALLROUNDER 720 E GOLDEN ELECTRIC zajmuje o wiele mniejszą powierzchnię montażową niż inne wtryskarki, które są tej klasy. Wtryskarka ta pasuje do istniejących już systemów, czy linii produkcyjnych, a dzięki ulepszonej konstrukcji uzyskiwana jest znacznie wyższa wydajność przypadająca na każdy metr kwadratowy. Opisywana wtryskarka implementuje wysokiej jakości technologię z rozwiązaniami, które zapewniają niezawodną produkcję elementów z tworzyw sztucznych. W celach konserwacyjnych wtryskarka automatyczna ALLROUNDER 720 E GOLDEN ELECTRIC wyposażona została w jednakową i łatwo dostępną szafę sterowniczą, co wybrane wtryskarki hybrydowe. Agregat smarowniczy oraz dodatkowy układ pneumatyczny występują po stronie operatora, podczas gdy kanał wyrzutowy w korpusie maszyny poszerzony został do 85 cm. W razie potrzeby można z łatwością integrować oraz programować dodatkowe opcje - takie jak: napędy rdzeni albo obwody grzewcze i chłodzące. Nowa wtryskarka automatyczna umożliwia elastyczną i niezawodną produkcję szerokiej gamy elementów z tworzyw sztucznych. Jest to, z pewnością, produkt standardowo wyposażony w układ sterujący Selogica ND, który nie jest spotykany w innych tego rodzaju wtryskarkach.

Więcej informacji pod adresem: arburg.com

Wideo
Firma: ARBURG
Tematyka materiału: ALLROUNDER 720 E GOLDEN ELECTRIC, ARBURG, Selogica ND, wtryskarki, wtryskarki automatyczne, wtryskarki elektryczne
AUTOR
Źródło
arburg.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"