Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Zautomatyzowane gniazdo montażowe od Atlas Copco

Article Image
Dzisiejszy trend w kierunku automatyzacji to dążenie do osiągnięcia m.in. zwiększonej produktywności, lepszej jakości, czy mniejszej zależności od pracowników. Ważny jest proces od pomysłu do rozwiązania, który obejmuje płynną integrację z produkcją - bez żadnych opóźnień czy nieoczekiwanych problemów.

Firma Atlas Copco opracowała dość precyzyjny schemat - począwszy od zrozumienia potrzeb klienta, przygotowania rozwiązania odpowiedniego do sytuacji, oceny wszystkich aspektów z uwzględnieniem symulacji komputerowej 3D, prototypowania funkcjonalnego rozwiązania, a skończywszy na integracji z produkcją i stanowieniu standardów. Zautomatyzowane gniazdo dokręcania stanowi gotowe rozwiązanie na platformie automatyzacji obejmujące dokręcanie, dozowanie, podawanie śrubowe, przenośniki, systemy wizyjne oraz rozwiązania programowe. Przywołane gniazdo może funkcjonować niezależnie oraz zachodzi możliwość zintegrowania go na linii produkcyjnej z automatycznym systemem raportowania do systemu MES.

Więcej informacji pod adresem: atlascopco.com

Wideo
Firma: Atlas Copco
Tematyka materiału: Atlas Copco, gniazda montażowe, produkcja, symulacje komputerowe, system MES, zautomatyzowane gniazda montażowe
AUTOR
Źródło
atlascopco.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"