Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Firma FUJIFILM zapowiada europejską prezentację maszyny Revoria Press GC12500 na targach Peak Performance Print na początku 2024 roku

Article Image
Nowa maszyna laserowa, która drukuje w formacie B2, będzie atrakcją wydarzenia, na koniec stycznia 2024 roku. Jest ona z niecierpliwością wyczekiwana szczególnie przez entuzjastów automatyki.

Po sukcesie maszyny Jet Press 750S High Speed Model, znanej z dobrej jakości, jak również i wydajności, firma FUJIFILM wprowadza rozwiązanie laserowe, stworzone z myślą o szerokim, w praktyce, dostępie do wysokiej jakości druku cyfrowego w formacie B2, przy użyciu tonera Super EA-Eco. Revoria Press GC12500 może drukować dwustronnie na papierze o wymiarach maksymalnie 75×66,2 cm, co jest największym formatem arkusza (B2) dla maszyny cyfrowej w branży. Oznacza to, że potrafi drukować 6 stron A4 na arkuszu oraz obsługiwać gramaturę papieru: 64-450 g/m2 i drukować choćby na papierze syntetycznym. Firma FUJIFILM skróciła także linię produkcyjną dla operatora maszyny, łącząc podajnik, układarkę i panel sterowania po jednej stronie.

Logo firmy FUJIFILM

Jak wyjaśnia szef działu Digital Press Solutions w firmie FUJIFILM, Taro Aoki

"Wprowadzenie maszyny Revoria Press GC12500 to w istocie ważny kamień milowy dla firmy FUJIFILM. To pierwsza na rynku cyfrowa maszyna arkuszowa drukująca w formacie B2, która wykorzystuje technologię suchego tonera (...). Jest unikalnym uzupełnieniem naszej, rosnącej gamy maszyn cyfrowych, aby sprostać wielu wymaganiom rynku, co pozwala oferować to, co najlepsze zarówno w technologii laserowej, jak też atramentowej. Z niecierpliwością czekamy na prezentację naszych osiągnięć (...) na targach Peak Performance Print 2024."

Więcej informacji pod adresem: fujifilm.com

Wideo
Firma: FUJIFILM
Tematyka materiału: drukowanie, FUJIFILM, Peak Performance Print, Revoria Press GC12500, Taro Aoki, wydarzenia
AUTOR
Źródło
fujifilm.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"