Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Drukarka atramentowa do druku ciągłego Videojet 1880

Article Image
Jest to zaawansowana drukarka powstała z myślą o skróceniu odstępów czasu między operacjami czyszczenia i wymiany wkładów, a także uproszczeniu tych czynności, aby operatorzy mogli się skupić na produkcji.

Zaawansowana konstrukcja głowicy drukującej, z inteligentną sekwencją "stop-start", usuwa potrzebę czyszczenia głowicy. Operator powiadamiany jest o tym, gdy to wymagane. Robioną przez operatora konserwację prewencyjną można dostosować do harmonogramów produkcji. Wyjątkowe opcje głowicy zapewniają integrację z linią, dzięki większej liczbie opcji montażu i skróceniu odległości od produktu. Formowany przewód powstał z myślą o nadzwyczaj długiej eksploatacji, wyróżniając się wąską, trwałą konstrukcją, która ułatwia realizację drukowania, i to przesuwnego. Opcjonalna obudowa, o stopniu szczelności IP66, w pełni eliminuje potrzebę wymontowania drukarki z linii na czas zmywania. Z kolei wykonanie ze stali nierdzewnej 316 zapewnia doskonałą ochronę przed rdzą. Do wyboru są wkłady o pojemnościach: 0,75 l oraz 1 l. Dobierając wielkość wkładu, można ograniczyć marnowanie atramentu i zwiększyć odstępy czasu oimiędzy wymianami płynu uzupełniającego. Zużycie tego płynu to: zaledwie 3,5 ml/h. Drukarka Videojet 1880 w sposób ciągły monitoruje i odnotowuje parametry, dzięki czemu, na dobrą sprawę, można, z wyprzedzeniem, rozwiązywać potencjalne problemy z drukowaniem, przyczyniając się do nieprzerwanej pracy linii produkcyjnej. 

Więcej informacji tutaj oraz na poniższych dokumentach.

DATA SHEET
DATA SHEET
Wideo
Do pobrania
Download icon Broszura Videojet 1880 Download icon Arkusz danych technicznych Videojet 1880 Download icon Przewodnik Videojet 1880 po próbnych nadrukach wykonanych drukarką Videojet 1880
Firma: Videojet Technologies
Tematyka materiału: atramenty, drukarki, IP66, płyny uzupełniające, Videojet 1880, Videojet Technologies
AUTOR
Źródło
videojet.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"