Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Podciśnieniowy system przenoszenia PalVac Sprint Hygienic firmy Schmalz

Article Image
Podciśnieniowy system przenoszenia PalVac Sprint Hygienic przenosi ciężkie ładunki w: pomieszczeniach czystych, a także obszarach higienicznych. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, podnośnik podciśnieniowy można szybko i łatwo wyczyścić - brud nie ma żadnych szans.

Podciśnieniowy system przenoszenia PalVac Sprint Hygienic skutecznie pomaga w obsłudze towarów opakowanych w folię termokurczliwą - np. worki. Nadaje się do częstego i szybkiego podnoszenia oraz przenoszenia ciężkich podnośników. Polerowane powierzchnie - wykonane z nierdzewnej stali, sprawiają, że żadna puszka nie przywiera, a środki czyszczące spływają, z tych powierzchni, bez problemu. Przyczyniają się do tego również szwy spawalnicze, które są szlifowane bez pęknięć i szczelin. Metalowe części składowe są odporne na multum środków czyszczących, a system można "rozkręcić" bez narzędzi. Przyłącza Tri-Clover łączą jednostkę podnoszącą, panel kontroli i chwytak. Uszczelnienia chwytaka wykonano z silikonu, który dla produktów spożywczych nie stanowi zagrożenia. Przewidziano także filtr HEPA, który w pełni zintegrowano z podnośnikiem rurowym. Elektryczna pompa generuje podciśnienie, które, dla ładunków o masie najwyżej 50 kg, dokonuje skutecznych przenosin ładunków. Indywidualnie dopasowane przyssawki nadają się do wielu przedmiotów. Uchwyt operatorski z uchwytem w kształcie łuku umożliwia podnoszenie, opuszczanie, a także wydanie ładunku. Sekcja dźwigu w kształcie rombu redukuje obszary poziome i upraszcza czyszczenie dźwigu. Żurawie mogą być indywidualnie konfigurowane do masy aplikacji. Stanowią znaczące wsparcie dla obsługi ergonomicznie i bez zmęczenia. Kolumna dźwigu nadaje się do montażu na podłodze, albo na suficie, a łożysko obrotowe umożliwia ruchy w przedziale: 220°. Pracownicy mogą ustawiać, z łatwością, szybkość reakcji żurawia za pomocą śruby regulacyjnej.

Więcej informacji pod adresem: schmalz.com

Wideo
Firma: Schmalz
Tematyka materiału: HEPA, PalVac Sprint Hygienic, podciśnieniowe systemy przenoszenia, pompy elektryczne, Schmalz, Tri-Clover
AUTOR
Źródło
schmalz.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"