Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Panelowy komputer przemysłowy z oferty Glyn

Article Image
Tajwańska firma AAEON, założona w 1992, to jeden z największych na świecie producentów komputerów do zastosowań przemysłowych.Od 2011 firma ta wchodzi w skład grupy ASUS oraz jest członkiem organizacji Intel Internet of Things Solutions Alliance.

W ofercie firmy Glyn znajdziemy bardzo szeroki wybór komputerów przemysłowych produkowanych przez AAEON do montażu panelowego. Wybrany modelm ACP-1074HTT-A1-1013m przedstawiony jest na Ilustracji 1.

Komputer przemysłowy ACP-1074HTT-A1-1013

Jest on przeznaczony do zastosowań wymagających bardzo małych rozmiarów panelu sterującego w połączeniu z dużymi jak na tej klasy urządzenie możliwościami obliczeniowymi. Podstawowe jego parametry przedstawia tabela 1, szczegółowe znajdziemy w dołączonej do artykułu karcie katalogowej.

Podstawowe parametry komputera ACP-1074HTT-A1-1013

Warto zauważyć, jest to urządzenie przygotowane do pracy bez aktywnego chłodzenia w zakresie temperatur od 0°C do 55°C. W tym komputerku nie ma ani jednego wentylatora; pracuje on bezszelestnie. W czasach komputerów biurkowych w obudowach wyposażonych w kilka dużych wentylatorów, elementy heat-pipe czy chłodzenie cieczą należy to docenić, zwłaszcza że całość jest zamknięta w bardzo małej obudowie o wymiarach przedstawionych na Ilustracji 2.

Wymiary komputera ACP-1074HTT-A1-1013

Dodatkowo, nie jest to obudowa ażurowa, pełna otworów wentylacyjnych. To jest obudowa o stopniu ochrony IP65. To oznacza, że można ją zalewać strumieniem wody i wysypywać na nią pył.

Jest to produkt przeznaczony do zastosowań profesjonalnych; sprawdzi się w trudnym środowisku przemysłowym.

Do pobrania
Download icon Karta katalogowa
Firma: GLYN Poland
Tematyka materiału: Komputery przemysłowe AAEON
AUTOR
Źródło
www.glyn.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"