Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Nowe atramenty fleksograficzne do druku analogowego firmy FUJIFILM

Article Image
Firma FUJIFILM wzbogaciła własne portfolio atramentów fleksograficznych do druku analogowego o nowy szereg niskomigracyjnych: atramentów oraz lakierów LED IDFC. Dostępny w całym spektrum kolorów, nowy zestaw atramentów jest przeznaczony na rynki etykiet i opakowań giętkich.

Pierwsza w historii gama niskomigracyjnych atramentów LED IDFC firmy FUJIFILM została w pełni opracowana w odpowiedzi na zdania klientów dotyczące optymalizacji wydajności. Jest to w praktyce przejście od klasycznych atramentów utrwalanych promieniami UV na bardziej zrównoważone alternatywy, bez wpływu na dobro produkcji. Wprowadzenie na rynek nowych niskomigracyjnych atramentów LED IDFC pokazuje czynne zaangażowanie firmy FUJIFILM w kwestii dostarczania klientom istotnych rozwiązań. Nie występuje emisja ozonu związana, na całej rozicągłości, z atramentami LED, które są utrwalane promieniowaniem UV. Zmniejsza to zużycie energii, by zapewnić znaczne korzyści w zakresie kosztów i wydajności.

Logo firmy FUJIFILM

Jak wyjaśnia szef działu opakowań w regionie EMEA firmy FUJIFILM, Manuel Schrutt:

"Wprowadzenie najnowszej gamy niskomigracyjnych atramentów LED IDFC bardzo pomoże zapewnić klientom lepsze wyniki, zmniejszając zużycie energii, eliminując szkodliwą emisję ozonu oraz minimalizując konserwację i odpady (...). Po dodaniu nowej serii atramentów LED IDFC do naszego portfolio, klienci mają jeszcze większy wybór produktów z firmy FUJIFILM - sprawdzonego dostawcy światowej klasy rozwiązań analogowych i cyfrowych."

Więcej informacji pod adresem: fujifilm.com

Pan Manuel Schrutt - szef działu opakowań w regionie EMEA firmy FUJIFILM
Wideo
Firma: FUJIFILM
Tematyka materiału: atramenty, druk analogowy, FUJIFILM, lakiery, LED IDFC, Manuel Schrutt
AUTOR
Źródło
fujifilm.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"