Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

varioPRINT 140 QUARTZ - nowa odsłona monochromatycznych urządzeń do druku produkcyjnego firmy Canon

Article Image
Opierając się na sprawdzonej serii varioPRINT 140, najnowszy model QUARTZ oferuje opcję przyspieszenia pracy podczas spiętrzenia prac drukarskich. Użytkownicy mogą czerpać korzyści z całkowicie cyfrowego urządzenia pozbawionego elementów, które ulegają zużyciu w trakcie eksploatacji. Nowy model cechuje się ponadto wyjątkowym, nigdzie nie spotykanym designem.

Opracowany przez firmę Canon model varioPRINT 140 QUARTZ powstał z myślą o nisko- oraz średnionakładowych drukarniach. Konstruktorzy urządzenia położyli nacisk na: stałą, wysoką produktywność, niezawodność pracy, czy wysoką jakość druku. Cechą wyróżniającą QUARTZ jest możliwość stałego lub tymczasowego podwyższenia prędkości pracy maszyny: od 115 do 130 lub nawet 140 stron na minutę. Jest to opcja dająca drukarniom elastyczność produkcji, w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Dzięki niej można wydrukować nawet 2,3 miliona stron A4 w miesiącu. Istnieje możliwość zdalnego korzystania ze złożonej impozycji - kiedy to trzeba zrobić na dokumentach, i tworzenia szablonów do automatycznego przygotowania czy wysyłki dokumentów na urządzenie. W efekcie model varioPRINT 140 QUARTZ rozszerza swą produktywność i automatyzuje pracę - niwelując pomyłki oraz odpady z produkcji. Integralną, najważniejszą częścią urządzenia jest kontroler PRISMAsync umożliwiający uzyskanie pełnej kontroli nad procesem druku lub programowanie prac nawet do 8 godzin wprzód. Dla wygody operatora, powiadomienia dotyczące: niskiego poziomu toneru lub konieczności uzupełnienia mediów pojawiają się z wyprzedzeniem, co sprawia, że zmiana materiałów eksploatacyjnych i sam druk odbywają się bez zakłóceń.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Canon
Tematyka materiału: druk monochromatyczny, druk produkcyjny, drukarki, PRISMAsync, urządzenia drukujące, varioPRINT 140 QUARTZ
AUTOR
Źródło
canon.pl
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"