Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Niezawodny system inteligentnego domu EXTA LIFE firmy Zamel

Article Image
Wydaje Ci się, że montaż urządzeń w domu wiąże się z czasochłonnymi remontami, prowadzeniem okablowania i kuciem ścian? Nic bardziej mylnego! System EXTA LIFE wyróżnia się uproszczonym sposobem montażu oraz konfiguracji. Producent oferuje możliwość zdalnego dopisywania i usuwania nadajników do wybranych odbiorników, ich parametryzację oraz zdalną zmianę ich ustawień. Można uzbroić własny dom na każdym etapie, nie tylko podczas jego budowy.

Opracowany przez Zamel system umożliwia m.in. regulację temperatury w pomieszczeniach oraz sterowanie oświetleniem, bramami wjazdowymi, ogrzewaniem bądź roletami w oknach. Istotną cechą EXTA LIFE jest stabilna, dwukierunkowa komunikacja między kontrolerami, a odbiornikami, która pozwala na szybkie uzyskanie informacji odnośnie stanu urządzeń (np. zamknięcie okien lub drzwi). Mobilna aplikacja zapewnia możliwość zarządzania roletami z podziałem na poziomy i pomieszczenia budynku. Widoczne w aplikacji ikony pozwalają na opuszczanie i podnoszenie wszystkich rolet jednym kliknięciem. 

Mobilna aplikacja EXTA LIFE
Mobilna aplikacja EXTA LIFE

EXTA LIFE pozwala na definiowanie pojedynczych zdarzeń, sekwencji, a także scen których realizacja jest zależna od spełnienia określonych przez użytkownika warunków. Najczęściej warunki mogą być sprzężone z wartością parametrów podawanych przez czujniki pracujące w systemie lub może to być naciśnięcie nadajnika. Czynności te mogą mieć charakter jedno- lub wielokrotny w zależności od daty. System nastawiony jest na maksymalne uproszczenie procesu instalacji i konfiguracji. Oferuje możliwość zdalnego przypisywania nadajników do odbiorników, ich parametryzację oraz zmianę ustawień. Wykorzystując EXTA LIFE można z dowolnego miejsca na świecie uruchomić mechanizm otwierania bramy wjazdowej, a także wyzwolić otwieranie bramy garażowej. System zapewnia pełną kontrolę nad domem.

Więcej informacji pod adresami: link 1, link 2, link 3 i link 4 (ostatni link to kanał YouTube).

Mobilna aplikacja EXTA LIFE
Mobilna aplikacja EXTA LIFE
Galeria
Wideo
Firma: Zamel
Tematyka materiału: bezprzewodowe sterowanie, EXTA LIFE, kontrolery, Smart Home, systemy inteligentnego domu, Zamel
AUTOR
Źródło
zamel.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"