Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

TP-Link przedstawia: szesnastokanałowy, sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR1016H

Jest to drugi po modelu VIGI NVR1008H rejestrator wideo firmy TP-Link. Rejestrator obsługuje do 16 kamer naraz. Sprawdza się w monitoringach na dużych obszarach.
Article Image

Wspomniany rejestrator jest dedykowany jest każdemu kto chce chronić własne mienie. Można nim zabezpieczać biura, parkingi oraz magazyny małych i średnich przedsiębiorców. Jest to rozwiązanie przechowujące nagrania na dysku SATA o maksymalnej pojemności 10 TB. Pojemność ta przekłada się na 720 dni materiałów. Bezpieczeństwo przechowywania danych jest gwarantowane. Rejestrator wspiera rozdzielczość do 8 Mpx. Jest w nim stosowana kompresja H.265+. Wyszukiwanie zdarzeń w harmonogramach jest przez VIGI NVR1016H wspierane. Dwukierunkowa transmisja dźwięku również. Dzięki obsłudze interkomu można z dowolnego miejsca prowadzić rozmowy, widząc obraz z kamer.

Rejestrator VIGI NVR1016H

Rejestrator VIGI NVR1016H posiada 4 złącza: Audio In, Audio Out, VGA i HDMI oraz 3 porty: Ethernet RJ45 10/100 Mb/s i 2x USB (dla myszki, klawiatury bądź dysku zewnętrznego). Urządzenie dopełnia system monitoringu TP-Link, w skład którego wchodzą: wewnętrzne kamery typu turret (np. VIGI C400HP) oraz zewnętrzne urządzenia typu bullet (np. VIGI C300HP). Jest to zgodne ze standardem ONVIF rozwiązanie, które współpracuje z kamerami różnych producentów, sprzyjając kompleksowym systemom CCTV.

Rejestrator VIGI NVR1016H

Rejestrator firmy TP-Link pozwala na zdalne monitorowanie P2P dzięki chmurze TP-Link ID oraz mobilnej aplikacji VIGI dla urządzeń mobilnych z systemami: iOS i Android. Rejestrator objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Zakup urządzenia to wydatek ok. 490 zł. Koszt kamery VIGI C300HP wynosi ok. 180 zł. Kamera C400HP jest z kolei warta ok. 150 zł. Tak wyceniony system stanowi atrakcyjną alternatywę dla dużo droższych urządzeń, oferując wysoką jakość oraz efektywne rozwiązania.

Więcej informacji pod adresem: tp-link.com

Galeria
DATA SHEET
Tematyka materiału: H265+, VIGI C300HP, VIGI C400HP, VIGI NVR1016H, systemy monitoringu, TP-Link
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Oceń najnowsze wydanie EdW
Wypełnij ankietę i odbierz prezent
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"