Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

TP-Link przedstawia: szesnastokanałowy, sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR1016H

Article Image
Jest to drugi po modelu VIGI NVR1008H rejestrator wideo firmy TP-Link. Rejestrator obsługuje do 16 kamer naraz. Sprawdza się w monitoringach na dużych obszarach.

Wspomniany rejestrator jest dedykowany jest każdemu kto chce chronić własne mienie. Można nim zabezpieczać biura, parkingi oraz magazyny małych i średnich przedsiębiorców. Jest to rozwiązanie przechowujące nagrania na dysku SATA o maksymalnej pojemności 10 TB. Pojemność ta przekłada się na 720 dni materiałów. Bezpieczeństwo przechowywania danych jest gwarantowane. Rejestrator wspiera rozdzielczość do 8 Mpx. Jest w nim stosowana kompresja H.265+. Wyszukiwanie zdarzeń w harmonogramach jest przez VIGI NVR1016H wspierane. Dwukierunkowa transmisja dźwięku również. Dzięki obsłudze interkomu można z dowolnego miejsca prowadzić rozmowy, widząc obraz z kamer.

Rejestrator VIGI NVR1016H

Rejestrator VIGI NVR1016H posiada 4 złącza: Audio In, Audio Out, VGA i HDMI oraz 3 porty: Ethernet RJ45 10/100 Mb/s i 2x USB (dla myszki, klawiatury bądź dysku zewnętrznego). Urządzenie dopełnia system monitoringu TP-Link, w skład którego wchodzą: wewnętrzne kamery typu turret (np. VIGI C400HP) oraz zewnętrzne urządzenia typu bullet (np. VIGI C300HP). Jest to zgodne ze standardem ONVIF rozwiązanie, które współpracuje z kamerami różnych producentów, sprzyjając kompleksowym systemom CCTV.

Rejestrator VIGI NVR1016H

Rejestrator firmy TP-Link pozwala na zdalne monitorowanie P2P dzięki chmurze TP-Link ID oraz mobilnej aplikacji VIGI dla urządzeń mobilnych z systemami: iOS i Android. Rejestrator objęty jest trzyletnią gwarancją producenta. Zakup urządzenia to wydatek ok. 490 zł. Koszt kamery VIGI C300HP wynosi ok. 180 zł. Kamera C400HP jest z kolei warta ok. 150 zł. Tak wyceniony system stanowi atrakcyjną alternatywę dla dużo droższych urządzeń, oferując wysoką jakość oraz efektywne rozwiązania.

Więcej informacji pod adresem: tp-link.com

Galeria
DATA SHEET
Do pobrania
Download icon Dokumentacja rejestratora VIGI NVR1016H Download icon Przewodnik użytkownika rejestratora VIGI NVR1016H Download icon Przewodnik instalacji rejestratora VIGI NVR1016H Download icon Skrócony przewodnik instalacji rejestratora VIGI NVR1016H
Firma: TP-Link
Tematyka materiału: H265+, VIGI C300HP, VIGI C400HP, VIGI NVR1016H, systemy monitoringu, TP-Link
AUTOR
Źródło
tp-link.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"