Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

5 metrów niezwykle wytrzymałego paska zębatego 83048, typu MXL, od MakeBlock

Article Image
Wszelkie napędy, drukarki 3D i roboty są temu elementowi pisane, podobnie jak różne slidery do aparatów/kamer, plotery, urządzenia CNC i liniowe mechanizmy ruchowe. Zastosowany w nim neopren w pełni sprzyja aplikacjom powyżej i stanowi o wysokiej solidności paska, który nie ulega rozciąganiu przy znacznych obciążeniach.

Obecny w produkcie materiał zachowuje swoje własności, w tym elastyczność i sprężystość, mimo intensywnej bądź długotrwałej (liczonej w latach) eksploatacji, dzięki czemu wymianę 83048 można maksymalnie odłożyć w czasie. Wiele kół zębatych współpracuje z tym wyrobem doskonale, na co pozwalają jego „zęby” o konstrukcji zwiększającej dokładność przesuwu paska (przekłada się to na lepszą efektywność pracy urządzeń go zawierających, co wynika z „polepszonego” dopasowania przytoczonych kół do tego paska). Jego lekkość jest gwarantowana (jakość również). Jest on koloru czarnego. Szerokość produktu to 6,6 mm (zgodnie z danymi poniżej).

Specyfikacja paska zębatego 83048:

  • Rodzaj: MXL
  • Długość: 5 m
  • Szerokość: 6,6 mm
  • Materiał: neopren
  • Skok: 2,032 mm
  • Kolor: czarny
Wideo
Firma:
Tematyka materiału: drukarki 3D, koła zębate, liniowe mechanizmy ruchowe, MakeBlock, napędy, neopren, pasek 83048, pasek neoprenowy, pasek zębaty, pasek zębaty 83048, plotery, slidery do aparatów, slidery do kamer, urządzenia CNC, zębatki
AUTOR
Źródło
www.makeblock.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"