Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Komputer pokładowy z funkcją tempomatu

Article Image
Elmax
W prasie specjalistycznej i w Internecie wielokrotnie były opisywane projekty komputerów pokładowych przeznaczonych do samochodów, ale zdecydowana większość z nich była przystosowana do zastosowania w pojazdach z silnikiem benzynowym. Lubię silniki wysokoprężne i jestem użytkownikiem takiego samochodu, więc postanowiłem zaprojektować i wykonać taki komputer we własnym zakresie. Rekomendacje: grono osób, które modyfikują swoje auta, jest bardzo duże – to projekt przede wszystkim dla nich, ale to również doskonały kurs, w jaki sposób „wyciągnąć” niezbędne informacje z instalacji samochodu.
Uwaga! Samodzielnie modyfikowanie instalacji samochodowej może wiązać się z utratą gwarancji na pojazd, homologacji i prowadzić do uszkodzenia samochodu. Osoba wykonująca zmiany w konstrukcji pojazdu robi to na własną odpowiedzialność i własne ryzyko. Redakcja „Elektroniki Praktycznej” i autor artykułu nie biorą na siebie żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek zamontowania i użytkowania opisywanego urządzenia.
Light icon
Cały artykuł przeczytasz w serwisie Elektronika Praktyczna
KONTYNUUJ CZYTANIE External link icon
Firma:
Tematyka materiału: grono osób, które modyfikują swoje auta, jest bardzo duże – to projekt przede wszystkim dla nich, ale to również doskonały kurs, w jaki sposób „wyciągnąć” niezbędne informacje z instalacji samochodu
AUTOR
Źródło
Elektronika Praktyczna maj 2013
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"