Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Wygraj zestaw ewaluacyjny Microchip Integrated Graphics and Touch (IGaT)

Article Image
Zestaw IGaT Curiosity Evaluation Kit (EV14C17A) to gotowy moduł z wyświetlaczem TFT o przekątnej 3,5 cala wyposażonym w panel dotykowy i wydajnym 32-bitowym mikrokontrolerem SAME51J20A firmy Microchip Technology. Ten innowacyjny system składający się z platformy sprzętowej i bibliotek oprogramowania pokazuje, jak łatwo realizować graficzne interfejsy człowiek-maszyna dla różnych aplikacji na bazie ekonomicznego rozwiązania sprzętowego.

Mikrokontroler SAM E5x jest wyposażony w 32-bitowy procesor Arm Cortex-M4 działający z częstotliwością do 120 MHz, sprzętową jednostkę FPU, do 1 MB pamięci Flash z ECC i do 256 kB pamięci SRAM z ECC. Dysponuje również interfejsem 10/100 Ethernet MAC i dwoma interfejsami CAN FD, dzięki czemu jest odpowiedni do aplikacji z zakresu automatyki przemysłowej, motoryzacyjnej i aplikacji ogólnego przeznaczenia, które wymagają łączności przewodowej. Ta seria układów oferuje doskonałe funkcje z wiodącą w swojej klasie wydajnością, oszczędnością zasilania i zintegrowanymi zabezpieczeniami sprzętowymi.

Zestaw ewaluacyjny Microchip Integrated Graphics and Touch to projekt, który ma przewagę nad podobnymi rozwiązaniami z grafiką i dotykiem. Eliminuje on potrzebę stosowania dodatkowego układu pamięci SRAM i kontrolera dotykowego, dzięki czemu ułatwia uruchomienie, zmniejsza złożoność i koszty. Całe oprogramowanie układowe, w tym biblioteka graficzna i dotykowa oraz aplikacje demonstracyjne są publicznie dostępne za pośrednictwem zintegrowanej platformy MPLAB Harmony v3 Framework.

zestaw ewaluacyjny Microchip Integrated Graphics and Touch (IGaT)

Na płytce zintegrowano moduł debuggera kompatybilnego z MPLAB X IDE. Oprócz możliwości programowania i debugowania, realizuje on funkcjonalność wirtualnego portu szeregowego (CDC) oraz prostego analizatora logicznego. Ponadto mikrokontroler połączono z pamięcią QSPI Flash 8 MB oraz transceiverem CAN-FD i portem USB. Natomiast na złączach szpilkowych dostępne są linie GPIO.

Aby mieć szansę na wygranie zestawu ewaluacyjnego Microchip Integrated Graphics and Touch lub, aby otrzymać kupon rabatowy 15% i bezpłatną wysyłkę, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: https://page.microchip.com/E-Prak-IGaT.html.
Szczegółowe informacje na temat płytki rozwojowej Microchip Integrated Graphics and Touch można znaleźć na stronie: https://www.microchip.com/en-us/development-tool/ev14c17a.

Firma: Microchip Technology
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"