Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Rozdzielnica średniego napięcia SM AirSeT otrzymała prestiżowe wyróżnienie na targach Energetab 2023

Article Image
Rozdzielnica SM AirSeT czyli innowacyjne rozwiązanie w obszarze dystrybucji energii elektrycznej została nagrodzona w trakcie targów Energetab 2023, które odbyły się w dniach: 12-14 września 2023 roku w Bielsku-Białej. Uzyskane wyróżnienie potwierdza, w całości, wkład firmy Schneider Electric w rozwój zrównoważonych technologii, jeżeli chodzi o sektor energetyczny.

Rozwiązanie SM AirSeT to zaawansowana technologicznie rozdzielnica średniego napięcia w izolacji powietrznej, bez gazu SF6, do wtórnego rozdziału energii. Cechuje się ona znakomitą konstrukcją, która łączy: możliwości izolacyjne czystego powietrza oraz zdolność technologii próżniowej do przerywania łuku elektrycznego, eliminując potrzebę stosowania gazu SF6 lub gazów alternatywnych. To unikatowe rozwiązanie pozwala na eliminację substancji izolującej opartej na gazach fluorowanych na rzecz przyjaznej dla środowiska alternatywy, tj. czystego, nieskazitelnego powietrza.

Logo Schneider Electric

Jak mówi wiceprezes pionu Power Systems na klaster Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Schneider Electric, Adam Lizończyk:

"Cieszymy się, że przyjazna środowisku technologia bez gazu SF6 pozyskała uznanie komisji konkursowej. Wierzymy, że nasze rozwiązanie to istotny krok naprzód w zakresie: dystrybucji energii elektrycznej i ochrony środowiska."

Więcej informacji pod adresem: se.com

Pan Adam Lizończyk - wiceprezes pionu Power Systems na klaster Europy Środkowo-Wschodniej
w firmie Schneider Electric
Wideo
Firma: Schneider Electric
Tematyka materiału: Adam Lizończyk, Energetab 2023, Schneider Electric, rozdzielnice, rozdzielnice średniego napięcia, SM AirSeT
AUTOR
Źródło
se.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"