Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

W produkcji od pierwszego kwartału 2024 roku: inteligentny układ zasilania RAJ2810024H12HPD firmy Renesas Electronics

Article Image
Będzie to dostępny w obudowie: TO-252-7 podzespół o rozmiarach: 6,1×6,5 mm. Jego rezystancja włączania ma wynosić typowo 2,3 mΩ. Przewidziana została wbudowana pompa ładunkowa i zaawansowana autodiagnostyka.

Dzięki wytężonej detekcji prądów, inteligentny układ zasilania RAJ2810024H12HPD umożliwi stworzenie bezpiecznych systemów kontroli zasilania. Ma to być realizowane już przy małych obciążeniach, w obecności zabezpieczeń: przeciwzwarciowego i przeciążeniowego, jak także: polaryzacyjnego oraz przed niepodłączeniem do masy. Będą obsługiwane interfejsy logiczne: 3,3/5 V, a prąd spoczynkowy będzie znikomy. Z racji malutkiej wielkości, układ będzie można umieszczać w każdym miejscu pojazdów. Jego zastosowaniem ma być zarządzanie energią w pojazdach elektrycznych.Jest to odpowiedź na rozwój: scentralizowanych, a także strefowych architektur E/E. Inteligentny układ zasilania RAJ2810024H12HPD ma stanowić trwały i wierny w działaniu element.

Logo firmy Renesas Electronics

Jak wyjaśnia wicedyrektor działu "Automotive Analog Application Specific Business Division" w firmie Renesas Electronics, Akira Omichi:

"Jesteśmy zadowoleni z wprowadzenia inteligentnego i najnowszego układu zasilania. Firma Renesas Electronics będzie kontynuowała prace nad tym układem, który w istocie podniesie bezpieczeństwo systemów zasilania, ułatwiając rozwój systemów dla naszych klientów (...)."

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2

Wideo
Firma: Renesas Electronics
Tematyka materiału: Akira Omichi, architektury E/E, inteligentne układy zasilania, pojazdy elektryczne, RAJ2810024H12HPD, TO-252-7
AUTOR
Źródło
renesas.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"