Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Ponad 300 nowych, wtykowych złączek zasilających rodziny TBP w ofercie firmy CUI Devices

Article Image
Złączki te są dostępne w wielu wariantach różniących się wielkościami i parametrami. Dzięki nim zasilanie urządzeń jest bezpieczne i gwarantowane. Wytrzymałość złączek jest wysoka i występują one w siedemnastu seriach (w ramach rodziny TBP).

Oferowane jako 2-24 wejściowe elementy, złączki firmy CUI Devices są dostępne w trzech kolorach (niebieski, zielony, czarny) i dwóch orientacjach (pionowa, pozioma). Wszystko przy następujących rozstawach: 3,5, 5 i 7,62 mm oraz dozwolonych przekrojach przewodów: 12-28 AWG. Obciążalność prądowa złączek jest równa 8-15 A (według normy UL) i 7,8 lub 10 A (według normy IEC). Natomiast ich obciążalność napięciowa wynosi 300 V (według normy UL) oraz 250-1000 V (według normy IEC). Przewidziany dla rodziny TBP zakres temperatury pracy obejmuje przedział od -40 do 130°C. Podane przy parametrach wartości różnią się w zależności od serii i umożliwiają stosowanie złączek m.in. w automatyce, przemyśle i rozwiązaniach testujących.

Trudne warunki środowiskowe są tym złączkom pisane.

Więcej informacji pod adresami: link 1link 2 (nowe serie złączek są oznaczone białym napisem „NEW” na niebieskim tle) i link 3

Firma: CUI Devices
Tematyka materiału: CUI Devices, IEC, UL, złączki TBP, złączki zasilające
AUTOR
Źródło
www.cuidevices.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"