Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

Monitor XCB4594DQSN-B1 firmy iiyama - wyjątkowy monitor Dual QHD stworzony z myślą o płynnym łączeniu pracy i rozrywki na jednym ekranie

Article Image
Opisywany monitor zapewnia ostry jak brzytwa obraz, tworząc rewelacyjne centrum z zakresu wielozadaniowości. Rozdzielczość Dual QHD (5120×1440 px) zapewnia ostry i szczegółowy obraz, spełniając surowe wymagania do realizacji profesjonalnych zadań biurowych oraz zapewniając wciągające wrażenia wizualne. Od bardzo szczegółowych arkuszy kalkulacyjnych, po realistyczny świat gier - monitor XCB4594DQSN-B1 jest z pewnością doskonały i wyróżnia się pod każdym względem.

Dostępny w monitorze XCB4594DQSN-B1 zakrzywiony panel VA 1500R zapewnia szerokie w rzeczywistości kąty widzenia, piękne kolory i jasność 450 cd/m², minimalizując w ten sposób zmęczenie oczu w czasie długich godzin pracy przed komputerem. Dzięki zintegrowanemu, w prosty sposób, przełącznikowi KVM, użytkownicy mogą dosyć łatwo przełączać się pomiędzy stacjami roboczymi, co przekształca opisywany monitor w uniwersalne centrum zarządzania i rozrywki. Monitor XCB4594DQSN-B1 pozwala na niezwykle łatwą nawigację między różnymi zadaniami, bez konieczności używania szeregu urządzeń peryferyjnych, gwarantując płynne przejście od projektów biurowych do rozrywki. Dostępna w monitorze stacja dokująca USB-C upraszcza zarządzanie kablami, oferując jedno rozwiązanie z jednym kablem do podłączania: laptopa, zasilania i ładowania. Pomaga także użytkownikom w zachowaniu porządku na stole i pozwala na zorganizowaną, a także wydajną konfigurację domowego biura. Za błyskawiczne połączenie się z internetem zapewnia port LAN, a podstawa o regulowanej wysokości, która pozwala użytkownikom wyregulować monitor do preferowanej wysokości, oferując właściwie dobre i wysoce ergonomiczne wrażenia zarówno podczas pracy, jak też rozrywki. Wszystko to ma miejsce przy czasie reakcji monitora poniżej 0,8 ms oraz jego kontraście ACR na poziomie 80M:1.

Więcej informacji pod adresem: iiyama.com

Wideo
Firma: iiyama
Tematyka materiału: iiyama, kontrast ACR, monitory, przełączniki KVM, VA 1500R, XCB4594DQSN-B1
AUTOR
Źródło
iiyama.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"