Serwisy partnerskie:
Close icon
Serwisy partnerskie

ColorEdge CS2400R: najnowszy monitor firmy EIZO o przekątnej 24,1 cala

Article Image
Wedle wizji EIZO najważniejszymi użytkownikami ColorEdge CS2400R mają być m.in. twórcy wielu treści cyfrowych. Gwarantowana jest obsługa palety kolorów sRGB, obok 3 gniazd: USB-C, DisplayPort oraz HDMI. Przytoczony monitor zapewnia wygląd stron internetowych, zdjęć i aplikacji zgodnie z przeznaczeniem. Wspiera go wolne od opłaty oprogramowanie kalibracyjne EIZO ColorNavigator 7, które pomaga w prawidłowym w istocie odwzorowywaniu kolorów na ekranie monitora.

Dzięki obecności gniazda USB-C, można z łatwością podłączać laptopy bądź tablety zasilane mocą do 70 W. Eliminuje to konieczność stosowania nieporęcznych zasilaczy, zwalniając doń miejsca na biurku. Nie trzeba się martwić o nadmierną plątaninę kabli i ponowne podłączanie urządzeń peryferyjnych USB. Ten popularny standard komunikacji przydaje się m.in. podczas pracy zdalnej oraz w domowym studiu. Monitor ColorEdge CS2400R wyświetla ponad miliard barw. Zapewniono w nim płynne przejścia między kolorami. Parametr gamma monitora jest w rzeczywistości ustawiany fabrycznie. Przygotowano opatentowany przez firmę EIZO korektor cyfrowy, który redukuje odchylenia barw w monitorze. Elegancka obudowa monitora razem z zaokrąglonymi krawędziami pozwala na świetne dopasowanie ColorEdge CS2400R do wielu, w istocie, kreatywnych środowisk. Tylny chwyt do przenoszenia umożliwia proste przenosiny monitora pomiędzy lokalizacjami. 

Sposób użycia monitora ColorEdge CS2400R

Monitor ColorEdge CS2400R musi być kalibrowany w jednakowych odstępach czasu, w celu prawidłowej prezentacji kolorów. Autorskie oprogramowanie EIZO ColorNavigator 7 stanowi, w wielu przypadkach, niezwykle precyzyjne rozwiązanie do zarządzania barwami. Umożliwia ono jednoczesną kalibrację wszystkich trybów kolorów. Kluczowe informacje o kalibracji, dla monitora ColorEdge CS2400R zapisywane są w tym monitorze. Załącza się raport fabryczny, który zawiera wyniki pomiarów parametrów monitora w chwili produkcji. Dostępna jest także osłona antyodblaskowa, mocowana magnetycznie. Monitor ColorEdge CS2400R można m.in. ustawiać pod innymi kątami, zmieniając jego położenie. Monitor jest dostarczany z dogodną i wszechstronną podstawą, która oferuje regulację: wysokości, nachylenia i obrotu. Stojak ten wyposażono w szybkozłączkę, która pozwala łatwo zdjąć ekran za jednym dotknięciem.

Więcej informacji pod adresami: link 1 i link 2 oraz na filmie pod zdjęciami.

Sposób użycia monitora ColorEdge CS2400R
Galeria
Wideo
Firma: EIZO
Tematyka materiału: ColorEdge CS2400R, EIZO, HDMI, monitory, sRGB, USB-C
AUTOR
Źródło
eizoglobal.com
Udostępnij
Zobacz wszystkie quizy
Quiz weekendowy
Edukacja
1/10 Jak działa rezystor LDR?
UK Logo
Elektronika dla Wszystkich
Zapisując się na nasz newsletter możesz otrzymać GRATIS
najnowsze e-wydanie magazynu "Elektronika dla Wszystkich"